Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki turkálóban vesz babaruhát...

Aki turkálóban vesz babaruhát azt miként mossa ki? Érdemes Chicco sterilizáló folyadékot tennem a mosószerhez, nem lesz baja a ruhának tőle?

Figyelt kérdés
Egy anyukától hallottam,hogy sterilizáló tablettával a biztosabb a turis ruha tisztítása.Szerintetek is?
2009. szept. 7. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is. Inkabb a ruhanak legyen baja tole, mint a babanak a baciktol.
2009. szept. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a folyadékra rá van írva, hogy legalább 30 percet kell állni hagyni benne....és nem szerepel rajta ruhanemű fertőtlenítése...

szerintem fölösleges! Mosd ki a rucikat 40 vagy 60 fokon és vasald át magas fokozaton, gőzölős vasalóval! a gőz is sterilizál!!!

2009. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanúgy mosom mint az összes többi ruhát,aztán mindet ki is vasalom gőzölőssel. A kezdetektől van turis ruhája a gyereknek ,de semmi baja nem volt soha,gyönyörű a bőre.

Pont tegnap volt egy kérdés a túlzott sterilizálásról itt az oldalon.

Egy doki az allergiával kapcsolatban mondta a múltkor a tévében,hogy nem kell mindent agyon sterilizálni,mert nem lesz a gyereknek immunrendszere,és ezért van ennyi allergiás!!!

2009. szept. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosógépben a mi ruháinkkal, olyan folyékony mosószerrel, ami van itthon.
2009. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beáztatom,átnyomkodom,utána gépben 30 fokon mosom.Vasalom és ennyi.A lányomnak csak turis cuccai vannak.
2009. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A ruháit még mindig külön mosom, Tide sensitivvel, de öblitőt már nem sensitive-t használok. A turis ruhákat sem kezelem másként, ha szines Vanish-t adok a mosópor mellé, ha fehér akkor Cloroxot.10 hónapos.
2009. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! En 50-60 fokon mosom, aztan vasalom. Igy elpusztulnak a bacik, ne aggodj.
2009. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Átmosom őket 40 vagy 60 fokon, aztán gőzölős vasalóval átvasalom, az fertőtleníti. Eddig nem volt semmilyen bőrproblémánk.
2009. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is vettem már turiból,de azok olyan állapotban voltak,mintha újak lettek volna,de múltkor voltam Pécsen egy angol turiban,ahol a földön voltak a ruhák és mindenki áttaposott rajtuk és szerintem nem is voltak tisztítva,mert sok foltos volt és azért gondoltam más fertőtlenítésre.Amit találtam azok elég jók voltak,de mégis abban a dzsuvában álltak.Köszi a válaszokat.
2009. szept. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!