Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicizik/cicizett még valakinek...

Cicizik/cicizett még valakinek 2 évesen gyermeke?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktattátok le?Nálunk nagyon borzalmas a helyzet,egyszerűen függő,nem lehet elvenni tőle.Egész éjszaka rágja,én meg már megőrülök ettől,hiszen nem tudok pihenni olyankor,meg persze már nagyon kellemetlen,fájó érzés.Olyan anyukák válaszait várom,akik esetleg jártak ebben a cipőben és tudnának valamit tanácsolni,hogyan oldjam meg ezt a helyzetet.Csak azt ne mondja senki,hogy hagyjam ordítani,mert az egész éjszaka eltartana és ezt még a legkegyetlenebb szülő sem bírná szerintem.

Válaszokat előre is köszönöm.


2013. febr. 18. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

már megint félreolvastam

cigizik/cigizett :)

2013. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!hasonló a helyzet nálunk is!kisfiam 19hónapos, és ő is állandóan cicizne!éjjel is minimum 3-szor ébred még, kicsit szopizik és alszik tovább,a kiságyába nem is nagyon alszik éjjel.nappal is így alszik el.igen, már nekem is eléggé fáj a sok rágástól a mellem, de semmi mást nem fogad el, se tejpép, se tej..én is tanácstalan vagyok.elvenni viszont nem lehet Tőle!

Remélem kapsz olyan választ azért ami segítségedre lesz

2013. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez a probléma nálunk is,csak ő már 27 hós lesz.Borzalmas már ez a helyzet.
2013. febr. 18. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos a választ én sem tudom, csak reménykedem, hogy egyszer megoldódik magától. Nálunk is ez a helyzet, kisfiam 15 hónapos, és csak cicin alszik el mindig, és éjjel is úgy alszik csak vissza. Mondjuk engem még nem zavar, mert éjjel hamar visszaalszik, nem lóg rajta, de legalább 5 alkalommal szokott ébredni.

Viszont már régen felmerült bennem az a kérdés - bár lehet, hogy nagyon hülye vagyok, és nincs összefüggés - de ti véletlenül nem az Istvánban szültetek?

Ott ez a babával együtt lévős rendszer van, és nagyon nehezen adnak pótlást, szinte úgy kell érte könyörögni, és mindig lecsesznek, hogy szoptass, és akkor lesz tejed.

Hát én szoptattam is éjt nappallá téve, de mivel nem volt elég tejem, a kisfiam üvöltött és rágta az öklét, mire hajlandók voltak némi pótlást adni :(. Szinte le sem tudtam tenni a ciciről már akkor sem, mert azonnal felébredt és sírt. Én innen származtatom a cici függőségét. Ami egyrészt jó, mert még mindig sokat szopizik, tejecske is van bőven, szóval egészséges, de nehezen megy a hozzátáplálás is, mert mindig inkább szopizna.

2013. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

második vagyok! engem sem zavar, hogy cicin alszik el, mert megnyugtat a közelsége.csak ugye, az ember pihenni nem igazán tud éjjel sem,mivel van, hogy két óránként ébredt.szóval, mire úgy igazán aludnék, megint ébred.talán majd egyszer maguktól elhagyják a cicit ezek a kis Törpök!

Addig is Kitartást!

2013. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a két óránként, sőt óránként ébredés nekem is ismerős. Szerencsére ez valahogy nem visel meg, már tökre megszoktam. Már a terhesség alatt is sokszor fent voltam éjszaka, akkor még órákat is.
2013. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 27 hónapos, szopik még.

Nálunk is két éves kora körül volt egy nagyon nehéz időszak, ugyanezt csinálta mint nálatok. Én teljesen leszoktatni nem akartam, bölcsibe készültünk, úgy gondoltam, minden immuntámogatás elkél. De az éjjeleket kezdtem én is nem bírni.

Azt csináltuk, hogy az esti elalváskor levő szopinál megbeszéltük, pontosabban én mondtam a magamét, ő bólogatott:D, hogy amíg sötét van nincs cici, fáradt vagyok, nekem is aludni, pihenni kell, meg a cicinek is, hogy reggelre legyen tej. Éjjel ha kelsz, lehet inni, átjönni hozzánk, de cici nincs amíg nem süt a napocska. Az első pár nap húzós volt(ezért kezdd hétvégén szerintem), de azóta minden oké. A mai napig minden este megbeszéljük ezt, most már ő is mondja, hogy este nincs cici, alszik, majd reggel lesz:).

2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló!Amit leírtál, nagyon megtetszett.aranyos lehetett a kislányod, ahogy próbálta megérteni, és elfogadni az új helyzetet!Kipróbálom én is,talán nálunk is beválik ez a módszer.:-)
2013. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Úgy látom,nem csak nálunk áll fent ez a probléma.Mondtam én már mindent az én kis legénykémnek,de nem nagyon érdekli.

Már volt,hogy leragasztottuk sebtapasszal a cicit,hogy bibis,de nem hatotta meg.

Hát remélem hamarosan véget ér ez az állapot,mert borzalmasak az éjszakák már így.

2013. febr. 20. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!