Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításra készülök....

Mellnagyobbításra készülök. Mindíg ellene voltam, de 3 évig cicizett a kisfiam és a mellem az most úgy néz ki, mint két löttyedt kis zacskó. Van valakinek rossz tapasztalata ez ügyben?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok olyanról akinek elrákosodott volna? Minden negatív vagy pozitív tapasztalat érdekel,mert még dilemmázok!!!
2011. márc. 22. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
nem volna elég csak felvarratni, hogy szép legyen a formája nagyobbítás helyett?
2011. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

én hallottam olyt, hogy valakinek leesett a mellbimbója, alatta meg rohadtak a szövetek

javaslom, hónaljvágással tetess be implantátumot, ne a mellbimbós félét válaszd, tekintve, hogy műtét után érzéketlenné is válhat a mellbimbó

én ennyit hallottam

2011. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
a mai világban az lesz különleges, akinek még igazi a melle. Minden második nő plasztikázott... én nem ajánlom, de ha nagyon szeretnéd, csak rajtad áll és a pénztárcádon.
2011. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak az a gond, hogy lóg, akkor szerintem is inkább csak varrasd fel. Olcsóbb, kisebb az esély az elfertőződésre, és nem utolsósorban nem lesznek műmelleid.
2011. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
3 évig szoptatni?? Na ezt nevezik gyerekfüggőségnek, amikor az anya nem tudja a gyerekét elereszteni.
2011. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak üzenem,hogy ha nem tusz a kérdésre válaszolni,akkor inkább maradj csendben!!! A jelek szerind fogalmad sincs a szoptatásról és különben is mi közöd hozzá,hogy én meddig szoptattam,egyáltalán milyen jogon sértegetsz??? Egy illemtan könyvet a kezedbe vehetnél!!!
2011. márc. 22. 18:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és még valami! Most már értem miért vagy csak 72%-os te kis primitív bunkó!!!!!!!! :)))))))))))))))))
2011. márc. 22. 18:05
 8/17 anonim válasza:
69%
Lehet élni az ilyen cicikkel is.Ha sok a pénzed inkább egy illemtanfolyamra fizess be mert a válaszoló nem írt ronda szavakat de te így reagáltad le.És egy szoptatási tanácsadót is megkereshetsz mert nem egészséges 3 éves korig szoptatni főleg hogy akkor már nem igazi tápláló az anyatejed.Sok sikert hozzá kedves anyuka.
2011. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

,,3 évig szoptatni?? Na ezt nevezik gyerekfüggőségnek, amikor az anya nem tudja a gyerekét elereszteni."

Jézus-Mária!Ilyet írni?

Nem ráér addig szoptatni?A mellek nem attól ereszkednek,hogy sokáig szoptat valaki.

2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzál másokkal.Én kislányom is nehezen szokik le.A páromat nem zavarja,hogy ereszkedett a mellem.Esetleg megpróbálhatsz sportolni is pl:úszás.Az is jót tesz neki.Kenjed bőrfeszesítő krémmel.
2011. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!