Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleget eszik/iszik így?...

Eleget eszik/iszik így? Feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kislányom, anyatejes még.

A napi étrendje:

hajnalban 1x, 2x szopi

9 körül anyatej

10 körül itatom vízzel

12- ebéd (húsos főzelék), utána cici

14 - vízzel itatom séta előtt

16 körül cici

17 - fél üveg gyümölcspüré (itatom vízzel)

19 - cici (a múltkor lemértem: 160 gr-ot evett)

21 - utolsó szoptatás (csak pár korty)

De: 23-kor felsír egy ideje és megszoptatom megint

Heti 120 gr-ot hízott.

Inni nem akar sem itatóból, sem cumisüvegből, pohárból félrenyel. Nurofenes fecskendővel adok neki vizet.

A kaki nehezebben megy mostanában, ezért itatom többször. De pisil vagy 6x egy nap.


2013. febr. 18. 17:43
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.Ilyen korban már kissé lelassul egyébként is a hízás,mert mozog most már ,Ha nem fogy,és a pelus mindig pisis,akkor feleslegesen aggódsz
2013. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 8 hósom ennek a nagyedét sem issza szerintem.
2013. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kedvű? Fejlődik? Ha igen, akkor semmi okod az aggodalomra. :) Plusz hízik is rendesen, úgyhogy nem hiszem, hogy bármi gond lenne. :)
2013. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 7,5 hónapos, fogalmam sincs mennyit iszik: szopizik, ahányszor kér, 1x eszünk délelőtt 10 körül gyümit, 60-70 körül még, adom neki a csőrös poharat, hogy szokja, hogy evés után ivás van, szerintem a java a kendőn van, kb 3,5 óránként szopizik, délután is megkapja a csőrös poharat, játszik vele, nem tudom mennyit ihat belőle, este 7 körül kap 100 ml Sinemil pépet, fél9kor szopizik még és éjjel ahányszor kér. Biztosan kell fecskendőből itatni? Én hagyom, hadd játszon a csőrös pohárral, valamennyit iszik belőle, ha meg tocsog, átöltöztetem. Szerintem igény szerint szoptatott babánál, ha szomjas kérni fog, és a víz elég evés után pá korty.
2013. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!