Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyi idő után...

Anyukák! Mennyi idő után mondjátok azt, hogy elfogyott a türelmetek? És mennyi idős a babátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapos múlt a lányom, kb öt perc alatt képes kiakasztani, ha olyan napja van.

Mikor kisebb volt és nem értette, még hogy nem meg nemszabad akkor nyilván az ember sokkal kitartóbb és türelmesebb a kis rosszcsonttal, de nálam akkor is volt, hogy szakadt a cérna, mikor egész nap a virágföldet merte a virágokból. Pár órát tűrtem és végül totál kiakadtam. :))

2009. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagyfiam 3 éves lesz decemberben és kb 2 perc alatt ki tud akasztani.Most éli azt a korszakát, hogy Miért, hogyan kérdéseket tesz fel, amire ha azonnal nem kap választ, akkor kitartóan kérdezi tovább amíg az ember nem válaszol neki.Múltkor kipróbáltam, hogy meddig kérdezi.16 X kérdezett meg egyvalamit 100 féleképpen és ott már én nem bírtam tovább és muszály voltam válaszolni. :)
2009. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor nem tudok neki segíteni és sír, 3 hónapos, és mikor napokon át alig látjuk apát.
2009. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor nem tudom etetni,mert feszeget ki magát az etetőszékből,és direkt lefelé néz.Ezt már 5 hónapja csinálja,mostanság nagyon elfogy a türelmem...11 hós a lányom,utál ülni,mindig menne.
2009. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 hós a lányom, de lelkiállapotomtól függ kiakaszt vagy csak nevetek azon amit csinál..Rájöttem önuralmat kell tanúsítanom, mert nem tölthetem le a dühöm egy csecsemőn..Igazából azzal tud kiborítani ha folyton a vala...ba lóg és mindenhova követ és nem hagyja hogy végezzem a dolgom..Ilyenkor veszek egy nagy levegőt és leülök vele játszani.. Így mindketten megnyugszunk és lelkiismeret furdalásom sincs..A házimunka meg ezidáig mindig megvárt:-)))
2009. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!