Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi türelmetek van a...

Mennyi türelmetek van a gyerekhez ebben a nagy melegben meg amúgy? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

szégyenlem de néha nincs hozzá türelmem főleg ebben a nagy melegben.

Most az is bosszant hogy ma már negyedszer borítja ki a nagy láda építőt és nem is érdekli,otthagyja.

mindent kiborít és tovább áll.

Ezek sosem zavartak de most...direkt kidobálja a kajáját a székből sebaj összetakarítom addig valami mást csinál.

Mostanába semmi sem köti le.Velem sem akar játszani.


2011. júl. 14. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugiiiiiii.... :)


Az én fiam is Rontó Pál, de ilyenkor próbálok arra emlékezni, mikor beteg volt és olyan kis elesett, vagy másokra, akiknek beteg a gyermekük.


Vidd - ha tudod - strandra, nálam bevált. :)

2011. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez még hiszitvel is párosul.Sajna én is nehezebben viselem.Főleg azért is, mert kismama vagyok.Méghozzá veszélyeztetett.Úgy érzem egész nap csak pakolok utána, és mégis kész káosz a lakás.Brrrr.És még főzni is kell.Na ettől meg rosszul vagyok.

Majdcsak elmegy ez a nyavajás meleg.Hm.Télen meg pont ezt várja az ember.

2011. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is türelmetlenebb vagyok, pedig nálam 25 ovisról van szó. Persze én nem kiabálok, csak megkérem a dajkát, hogy egy picit nézzen rájuk, addig én iszok egy pohár vizet, vagy elmegyek mosdóba. Utána mosolygósan térek vissza. Őket is megviseli ez a meleg, ötször kell elmondani valamit, és semmi mókához nincs kedvük. Majd csak túl leszünk ezen is, egy párszor már végigcsináltam. :)
2011. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is türelmetlenebb vagyok, de a gyerek is. Ma egész nap ordított, aludni sem akart, semmi nem volt jó, csak ha felvettem. Pedig én is aludtam volna vele egy jót délután :) Kitartás, remélem már nem sokáig lesz ilyen hőség.
2011. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős.

Igaz én nem pakolok utána egész nap. Kiborítja, átlép rajta, megy mással játszani... ha már 4 dolog kint van, akkor szólok, hogy pakoljon el. Picikét segítek, de a nagy részét neki kell megoldani, amíg nem pakolt el nem vehet elő újabb játékot. Teljes elpakolás pedig ebéd után, aztán este is.


Nekem a hisztiből van elegem. Meg a "csak azért is" szitukból. Ne nyúlj a tűzhelyhez, mert forró... erre odanyúl, mert nem hiszi, aztán sír, mert fáj. :( Ne nyúlj a kezem ügyébe, mert vágom a húst... rámarkol a késre... szégyellem, de majdnem felpofoztam, Hisztizik a boltban, az utcán, a kádban... fürdeni akar, de ha berakom a kádba visít, hogy ki akar jönni, nem kell ebéd, inkább szalámi, elé rakom a szalámit, az nem jó.... Na ilyenkor elzavarom picit gondolkodni és mindig bűnbánó arccal jön vissza.


Kitartás! Lassan talán enyhül az idő.

2011. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hehe...! Sztem átérezzük. Énsem vagyok toppon. Én pl nem szivesen veszem fel. Izzadok minden bajom van, és akkor még őt is tartani meg bújik. Ami nem is gond, mert imádom az én kis gyönyörűm, de idegesit.


Elmúlik:) Kitartás:)

2011. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a meleg függvénye...

Hiszti az van ha kell ha nem, nincs rá recept sajnos.

Kitartást!

2011. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyébként is hirtelen vagyok. Akkor borulok ki nagyon, mikor már nagyon rossz és 200-adjára is ugyan azt csinálja, persze ez olyan amit nem szabad, vagy veszélyes rá nézve. Vannak rossz napjaink és vannak jobbak. Van mikor kiabálok, van mikor kérek, így megy ez, attól még imádom és csak jót akarok neki. Tegnap pl szívesen odaadtam volna anyukámnak mert egy ördög volt, és nekem semmi kedvem nem volt hozzá, de ma meg mintha nem is lett volna gyerek a házban, ilyenkor nincs gond se vele se velem.
2011. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csajok, egy jo tanacs. Ne foglalkozzatok a rumlival! Ha egesz nap otthon Vagytok, ugy tunik mintha non-stop pakolnatok. Ne torodj vele, este vacsora elott jatekosan ramoljatok el. Kit zavar a rumli napkozben? A gyerek is ideges lesz hogy folyton pakolni kell, semmi mulatsag nincs, es Ti is vegtelennek erzitek majd a rendrakas hadjaratot. Menjetek jatszani ebed elott a jaccira, vagy egyet strandolni. NEm is kell otthon pakolni, es a gyerkoccel is kevesebb lesz a gond. Ha valamiert megis otthon kell lenni egesz nap, lazitsatok, nem kell mindennek a helyere repulni azonnal. Elvezzetek a gyerkoccel toltott idot, a munka resze raer a nap vegen. Nekem is sokaig tartott atallitani magam, de azota sokkal tobb es ertekesebb idot tudok a gyerkoccel egyutt tolteni.
2011. júl. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!