Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eshetett baja a kislánynak?

Eshetett baja a kislánynak?

Figyelt kérdés
Kislånyom 7hònapos,leesett az àgyròl,a hàtàra.hamar megnyugodott,nem vèrzett semmije sem.nagyon megüthette magàt?
2013. febr. 18. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen picik még sokat esnek- kelnek. De azért figyeld h hány e vagy fáj vmije és akkor vidd orvoshoz. A fejét biztos h nem ütötte be?
2013. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De beütötte.de ugy viselkedett mint eddig
2013. febr. 18. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha hamar megnyugodott, akkor tuti nem. Ne aggódj, már nem is emlékszik rá.

Kb ennyi idősen mi is eljátszottuk ezt. A kisfiam szája úgy feldagadt...Az éppen bújó alsó fogacska miatt csúnyán felrepedt a szája. Pillanatok alatt feldagat, bekékült. De vigyorgott. Végignyomkodtam az egész oldalát, amelyikre esett, semmit nem tapasztaltam. Leugrottam vele a dokihoz (nincs messze tőlünk), ott meg hangosan hahotázott. Semmi baj nem volt.

Nem igen ütötte meg nagyon a tiéd se magát, nyugi!

2013. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. De figyeld, nem hány-e, illetve hirtelen sírása nincs-e. Anno ezt tanácsolták nekünk is.
2013. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatàst.:)remélem nem lesz gond.
2013. febr. 18. 21:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Most történt este.mår alszik.de az eset utàn mèg jàtszott.
2013. febr. 18. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt figyeld, hogy a két pupillája egyforma nagyságú-e. Ha az egyik jól láthatóan különbözik a másiktól, akkor ideje orvoshoz vinni. A hányás, a hirtelen kezdődő majd ugyanilyen hirtelen abbamaradó sírás, a megváltozott alvási ritmus (sokkal többet alszik) is valami bajra utalhatnak.

De azért nem kell túlaggódnod, az ilyen picurok sok mindent kibírnak szerencsére :-)

2013. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam fél éves és pont egy hete esett le az ágyunkról. Csak épp egy percre hagytam ott középen, de gyorsabb volt nálam. Igazából csak megijedt, persze én is, de gyorsan megnyugodott. Délelőtt figyelgettem, de nem volt vele semmi. Napokig lelkiismeret furdalásom volt a dolog miatt.
2013. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!