Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, ha mostanában...

Az normális, ha mostanában minden étkezés után a babám (fiú) bukik?

Figyelt kérdés

Nem mindig közvetlenül evés után, van amikor eltelik több óra is. Illetve mostanában néha kevesebbet eszik. A súlya nem csökkent, heti kb. 20 dkg-t szokott hízni.

Most már kibírja evés nélkül a 4-5 órát is valamikor. Ez helyes, vagy tegyem gyakrabban mellre, nehogy kevesebb legyen idővel a tejem?



2013. febr. 20. 23:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kizárólag anyatejet fogyaszt.
2013. febr. 21. 00:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Több órával evés után ha visszabukja akkor refluxra kell gyanakodni. A fiam 5 hónapos volt mikor ez elkezdődött nála, uh-ra vittem és kiderült refluxos. Azt mondják a refluxos babák kevesebbet híznak, de ez nálunk sincs így szépen gyarapszik a fiam.
2013. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

a párom nagyon fél, nehogy megkínozzák a gyereket. de ha csak uh van, akkor lehet, hogy elviszem, mert nagyon nyugtalanít, hogy rengeteg kaja jön vissza még akkor is, ha nem eszik sokat. márpedig 1-2 napja jelentősen lecsökkent a megevett mennyiség. pontosabban össze-vissza eszik.

ill. ami fura, hogy nem tud büfögni.


és tudtak a babával valamit kezdeni?

mi most megemeltük az ágyat kicsit.

2013. febr. 21. 07:55
 4/11 A kérdező kommentje:

most jut eszembe, hogy nemrég' voltunk hasi uh-on.

ott nem mondták, hogy refluxos lenne.

kiderült volna, vagy vigyem el gasztroshoz?

2013. febr. 21. 07:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom nagyfokú refluxos de még uh-t sem csináltak! Csak kikérdeznek és megtapogatják a hasát! Ennyi a vizsgálat de ír föl Nutrion sűrítőt! Attól kevesebb lesz a bukás! Ennyit fognak csinálni vele ha elviszed gasztroshoz! De megvárják míg kinövi! Az fél éves kor körül lesz ha már megül! Te otthon annyit tehetsz,hogy sokáig büfizteted! Ha kajcsi után elalszik akkor is keltsd fel büfizni!
2013. febr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor ez nem sok segítség. :(

általában ezeket olvastam.

a sűrítőt csak gasztros írhatja fel?

2013. febr. 21. 08:37
 7/11 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy valamikor egyáltalán nem akar büfizni.

így van, hogy 1 órán keresztül is tartjuk, ütögetjük a hátát, popsiját.

2013. febr. 21. 08:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tüdom,hogy csak gasztros írhatja föl mert nekünk a tápszerhez is adott ajánlást így a gyerekorvos is föl tudta írni! A büfi: nekünk az vált be,ha nem büfizet 1-2 percre lefektettem hasra vagy oldalra, utánna vissza fölvettem és jött büfi még! De ezt is ki kell tapasztalni! Amugy meg csak annyi mondanak,hogy kinövi! Én úgy tudom gyógyszert csak akkor adnak ha nem hízik vagy esetleg veszít a súlyából!
2013. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nutritont megtudod venni a patikában,recept nélkül.Sajnos nem vényköteles.Nekem maradt meg ha érdekel eladnám.
2013. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi! mondjuk magamtól nem adnám a babámnak, mert mi van, ha mégsem kell, és utána meg nem hajlandó szopizni?

jövőhéten oltás lesz, majd mondom (megint) a dokinak, de legutóbb valami sebészetet emlegetett. a hajam égnek áll!

nem a gasztrot, még véletlenül sem!

2013. febr. 21. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!