Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka vált be?

Melyik pelenka vált be?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2 hónapos koráig Pampers, azóta Mülleres. (Meg most Bella Happy, de azt csak nappalra adom rá, szerintem éjszaka az nem bírná 12 órán át.)
2013. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Míg kicsi volt, a Liberó volt a nyerő (hátközépig futó kaka miatt), azóta rátaláltam a gazdaságos 100-as kiszerelésű pelenkákra (gumis derekú, gumis tépőzáras, vagy mindkettő), az egyik szakasztott olyan mint a tescos, (amivel nagyon meg voltam elégedve), ezek 37 forintos darabáron vannak, vastag ultramaggal, soha nincs baleset, ennyi pénzért még a hülyének is megéri, meg minek adjak érte többet, ha ez szuper, nem igaz ?
2013. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Dada,Banbino,zöld Tescos.Pampers sosem volt,Liberobol 2óra alatt kifolyt mindent.2-es méret volt elsőnek,most 3-as.Most váltunk 4-es Dada-ra,de a tescoból marad a 3 még,mert az elég nagy.Éjjelre tescost adok,mert kényelmesebb és jobban birja,mert alszik este 7-8tól reggel 7-8ig.
2013. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13.vagyok

4,5hónapos és 7,5kg-s kislány 68centivel...

2013. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 pigo válasza:
Pampers premium care 1-es méret.Ebből sosem folyt ki.Ugyan nem olcsó,de az anyatejes ősrobbanást megfogja az tuti:)
2013. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 pigo válasza:
Utolsó vagyok:azóta 9 hónapos és liberózunk,nekünk ez vált be.
2013. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Huggiest használtunk először. Majd a Tesco-t. De most a Pampers a nyerő. Nagyon szeretem, mert jó puha anyagú, és egész éjszaka nyugodtan alszik benne picúrom, mert megtartja a pisit és csak akkor kell ruhát mosnom a rotyik után, ha az egy atombombával ér fel :) Persze a méret sem mindegy, mert volt hogy kicsi volt rá és azért eresztett (annak ellenére, hogy a megfelelőt súlyra használtuk). Valamint a kis gallért mindig ki kellett tűrni.
2013. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!