Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itthon egy Hippes burgony-...

Van itthon egy Hippes burgony-cukkini bébikaja. Odaadhatom 6 hós babámnak ebédre? Ehet már cukkinit? Eddig csak répát, krumplit, sütőtököt evett, azt is bele kell erőszakolni, egyszerűen utálja a főzeléket.

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 10:17
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Adhatod nyugodtan
2013. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyugodtan odaadhatod neki:)

az enyém egy idő után nagyon tudta unni ugyanazokat az ízeket, amikor még csak kezdtük a hozzátáplásást, és még nem kap(hat)ott túl sok mindent. megértem, mert én is untam volna.

és szerintem már csirkehusit, később pulykát is nyugodtan keverhetsz a főzelékbe, és hetente 1* májat.

6 hónaposan a zöld főzelékféléket kaphatja, amik nem káposztafélék, vagyis: cukkini, brokkoli, saláta, spárga zöldbab, borsó paszírozva.

én adtam sóskát és spenótot is, leszálkázva.

2013. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
4-6hótol van a cukkini,add neki nyugodtan.Izetlen a főzelék,azért nem eszi.De nem szabad nagyon fűszerezni még.Kis cukrot vagy sót tegyél bele,hogy legyen íze.Lányom se eszi a főzeléket,amit adtam neki.Bezzeg a házi krumplifőzelék ízlett neki (nem tejfölös ) ,de nem adtam csak 3nyalást.
2013. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!