Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti innátok ilyet?

Ti innátok ilyet?

Figyelt kérdés
Még mielőtt Kismama nem lettem,ha a Férjem ivott energiaitalt akkor én is ittam belőle egy kortyot az íze miatt.Ugye mikor kismama voltam,illetve most hogy szoptatok nem lehet ilyesmit inni.Viszont most találtam a boltban,olyat ami koffein és taurinmentes,ezt meginnátok?Nagyon szeretem az ízét. :D
2013. febr. 21. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

én is az ízéért iszom, pedig rohadtul műanyag az egész :)


ha nincs benn a két komolyabb hatóanyag, akkor kárt nem teszel a babában (műanyagot meg másban is eszel/iszol)

2013. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2013. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az energia italok megadóztatása után sok italban csökkentették (kb. hat doboznyi csökkentett energiaital tesz ki egy adag kávét) vagy ki is vonták belőle a koffeint. Amelyekben nincsenek ezek az anyagok, nyugodtan ihatod. Valószínű, hogy ezeknek inkább a szénhidrát tartalmuk magas.
2013. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt találtam róla:

[link]

2013. febr. 21. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Ha nagyon inni akarsz, és ahogy látom igen, mert próbálod magad meggyőzni, akkor igyál nyugodtan! Ezt mindenki maga el tudja dönteni! Felnőtt felelősségteljes ember vagy! Én nem innék, de ez én vagyok! (Én mondjuk normál esetben sem iszok ilyesmit)! :)

2013. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,meggyőztem magamat,mellesleg megkérdeztem a védőnőt is. :D
2013. febr. 21. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kóla függő vagyok.Szerintem mértékkel lehet mindent :)
2013. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!