Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos lányom nagyon...

8,5 hónapos lányom nagyon csúnyán köhög. Van rá valami gyógyszer neki? Meg nagyon folyik az orra arra kapott nasivint. Ja és orrszivóporszivózom amikor hadja magát.

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nasivint kapott a dokitól, a köhögésére pedig semmit?...
2013. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köhögésre semmit nem kapott.
2013. febr. 21. 12:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt is febr 7.én kapta az ügyeleten.
2013. febr. 21. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb ennyi idősen az én lányom Ambroxol szirupot kapott a köhögésre...de szerintem vidd el dokihoz, mert nem mindegy milyen az a köhögés...
2013. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És febr. 7-e óta nem gyógyult még meg? Hát akkor én mindenképpen megmutatnám a dokinak, nehogy szövődményei legyenek!
2013. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma csak tanács adás van már. Holnap mindenképp elvisszük. 7.e óta nem gyógyult. 1x hányt is ma. Tanácsadásra nem akarom bevinni a nem betegek közé nehogy elkapják a többi babák
2013. febr. 21. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hívd ki a dokit. A saját gyerekorvosotokat. Ne kínlódjon fölöslegesen még egy éjszakát a kislány.
2013. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most nem mondod komolyan hogy 7-e óta beteg, és azóta nem emeled fel a segged hogy csináljanak vele valamit? AZONNAL hívd fel az orvost, kérdezd meg mikor viheted, mit adhatsz neki stb. Agyam eldobom. Nem sajnálod? Mi lesz ha fülgyulladása lesz, vagy arcüreggyulladása, vagy tüdőgyulladása. Rengeteg most az atipusos tüdőgyulladás, és a te gyereked 2 hete nem gyógyul, te meg csak ülsz. Basszus, te vagy az anyja, segíts már rajta!!
2013. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!