Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 19 hetes vagyok és...

SOS! 19 hetes vagyok és nagyon fáj a torkom és folyik az orrom, mit lehet csinálni gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ha egymód van rá gyógyszert bevenni és nem árt a betegség a babámnak?
2011. máj. 24. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Gőzőlj kamillával, igyál kamilla teát, mézzel, negrót szopogass, szerintem ez elfogja mulasztani, és egyél kivit, meg paprikát a c-vitamin pótlás miatt!!!
2011. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyüglődik az immunrendszered,homeopátia a megoldás.
2011. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 24. 07:33
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem árt a picinek? Ezért is nagyon aggódok!
2011. máj. 24. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:

19 hetesen már nem árt. Az első 12 hét a kritikus.

Én is a homeopátiát javaslom. Engem a terhességem alatt 4 szer szedett már ki lázas megfázásból.

32hkm

2011. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsen lázad akkor tüneti kezelés elég lesz, én még javasolnám még a meleg sót is, azzal borogatni az arcüregedet. Ha lázas vagy 37.5 fölött akkor meg hűtő fürdő/zuhany bár ezzel most óvatosan ne állj nagyon sokat benne. Ha pár napon belül nem múlik akkor orvoshoz kellene menned. C vitamint én szednék a helyedbe.
2011. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lázas szerencsére, meg vettem sok narancsot, kifacsarom a c vitamin miatt!


Köszönöm a hasznos válaszokat!

2011. máj. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!