Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinek nagyon nagy...

Anyukák! Akinek nagyon nagy hasa maradt szülés után, hogyan szabadult/próbál megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel a témában. 3 hónapja szültem császárral a 2. gyermekem, csak 10 kg-ot híztam mindkét terhességem alkalmával, egyébként nem vagyok sovány, de nagy darab sem, van rajtam felesleg, de arányosan, legalábbis idáig így volt. A 2. terhességemnél hatalmas hasam lett, teljesen kinyúlt a bőr, a hasfalam, tehát nem csak a zsír a probléma, hanem az egész hasam kitágult. Mi mindent tehetnék, hogy javítsak a helyzeten? Tegnap délután két ismerős is megjegyezte, hogy milyen nagy hasam maradt... :/ Mit javasoltok?
2013. febr. 21. 13:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ugyanannyi kiló vagyok, mint szülés előtt, csak a hasam kb. 2x akkora, mint volt, olyan vagyok, mint egy 5-6 hónapos terhes.
2013. febr. 21. 13:59
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem hasizmot próbálj erősíteni és figyelj a tartásodra is. Nekem is jobban "kiesik" a hasam, pláne ha görnyedten állok, pedig vékonyabb vagyok jó 15 kilóval, mint szülés előtt és méhem már rég szépen visszament. De ha nem hanyagolom az esti tornát, akkor mindig javul - úgyhogy ez nálam állandó küzdelem. Sajnos a lógó bőrre nincs csodaszer, bár 1-2 év alatt valamennyit az is szebb lett.
2013. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Diéta,hasizom,és figyelj a tartásodra.
2013. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Én is ugyanebben a cipőben járok, és én azt javaslom neked hogy ne fogyoz, ne ugrálj, ne stresszeld magad, majd egy félév múlva vagy már amikor nincs már tejed akkor kezdjél ezen aggódni, de addig fölösleges merthogy elapadhat a tejed ha fógyozol meg sportolsz kell a babucinak a vitaminod amit a szervezeted termel bele az anyatejbe.Én ezt gondolom, de mindenki gy alakítja ki ezt ahogy akarja.

2013. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
20Honapja szultem, tornazom,dietazom, de a mai napig megkerdezik, hogy terhes vagyok e,mert akkora a hasam:(
2013. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ajánlom az update módszert.Szoptatsz?Ha igen akkor én is várnék még ezzel.Viszont ha nem akkor diéta és torna.Hasfal erősítésére csak a torna jó, hasizomépítésre szintén.A zsír ezen a helyen telepszik meg legjobban.Bár nálad nem ez a probléma hanem a kinyúlt hasfalad.Erre mindenképp a tornát javaslom.Arra is figyelj mikor mit eszel, mert nagyon nem mindegy.Este már ne egyél kenyeret.Rengeteget segíthet ha elég elszánt vagy.Hajrá, jön a nyár!Mindent bele! :)Nekem egy éves a lányom és mostanra sikerült szinte teljesen lapos hasat "összehoznom" Rubint Réka alakreform edzései segítségével.:) Nem eszem update ételt, de figyelek nagyon a kajával!
2013. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasplasztikán gondolkodtál?Én már kínomban ott tartok...Most 10 hónapos a 3. lányom,nem vagyok kövér 60kg vagyok,de a hasam az szörnyű...Már nem tudok vele mit csinálni,a doki is azt mondta,sajnos ezen már a torna nem segít..nekem nagyon nagy hasam volt mind a 3 terhességemnél,2 baba 4 kg-n felüli lett+sok volt a magzatvíz is,szóval mindenki azt hitte 3-as ikreket várok,pedig nem.Ez van.
2013. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos már nincsen tejem, így mozoghatok, és el is fogom kezdeni. A kajáról való lemondás elég nehéz, de próbálok 6 után nem enni, és 2 naponta hasizmozni. Van háj is a hasamon, de biztos vagyok benne, hogy a hasfalam is ki van tágulva.

Ez egyik válaszoló kérdezte, gondoltam-e már a hasplasztikára. Nem gondoltam, hogy valaha meg fog fordulni a fejemben, de igen, gondoltam rá, csak lehet, hogy majd szeretnénk még egy babát, és úgy gondolom, még nem reménytelen a helyzet, tornázni és futni fogok, majd meglátjuk mennyit tudok ezekkel javítani a hasamon.

Szívesen várom még a további válaszokat! :)

2013. febr. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!