Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés utáni súlyfeleslegemtől...

Szülés utáni súlyfeleslegemtől szeretnék megszabadulni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Tornáztam a terhesség alatt is, szülés után maradt rajtam 6-7 kg plusz és nagyon ragaszkodik. Eddig próbáltam a pilatest, B. Alexandra nyerj időt dvd-t. Nem látok semmilyen változás, mit rontok el vajon? 10 hónapja szültem és kb. 6 hónapos volt a kisfiam mikor elkezdtem tornázni, addig a tej miatt nem mertem, mert igen küzdeni kellett vele h legyen. Szóval 4 hónapja tornázom és szerintem semmi látszata nincs. Segítsetek légyszi.
2009. aug. 21. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is jó lenne tudni, hogy mit eszel, hisz ha tele eszed magad mindenfélével, akkor a mozgással csak az étellel bevitt plussz kalóriákat fogod tudni leégetni, nem azt, ami rajtad van. Az egészséges étrend és a mozgás együttesen hozza meg a gyümölcsét, külön nem igen. Mozgás formát nem tudok ajánlani, azt majd a többiek megteszik.
2009. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna diétázni nem tudok mert az úgymond 'rendes' kajára is alig jut, van h 400.- jut 1 hétre. A hitelek miatt. Net is azért van még mert ha lemondanánk ki kéne fizetni a tripláját :( Szóval a kaján nem tudok szinte semmit változtatni, csak az adagokon. Reggelizni szoktam, ebéd ás késő délutáni vacsi van. Emiatt nem megy ugye?
2009. aug. 21. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy a kaja miatt nem megy. Akármennyit tornázik valaki, ha nem jól eszik, nem ér semmit...esetleg azt tudod csinálni, hogy olyat veszel a családnak is, amit te is megehetsz és nem kell több felé főznöd meg költekezni...a zöldséget, gyümölcsöt a család is megeheti. Gondolom, hogy a picinek úgyis veszel ilyeneket. Ha elhagyod a kenyeret, krumplit, tésztát, szerintem fogsz fogyni.
2009. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor rászokom a fiam kosztjára, mert ha apa előtt lengetném a zöldséget, gyümölcsöt h ez a kaja, tuti hülyét kapna.
2009. aug. 21. 15:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma már zöldséget ettem, remélem lesz eredménye.
2009. aug. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!