Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaphatnák véleményt?

Kaphatnák véleményt?

Figyelt kérdés
12-hetes babám,tápszeres!minden nap van 1 kaki,de van amikor kimarad 1 nap és nincs.mit csináljak,hogy ne fájjon töle a hasa??? Befolyásolhatja,mert a babám hanyatt eszik?
2009. szept. 9. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom is tápszeres.Nekünk volt ,hogy 3-4 napig nem volt kaki.

A hasfájosság lehet attól fügetlenül is.Nálunk 3 hónapos koráig hasfájós volt.Kérdeztem a dokit,érdemes-e tápszert váltani,azt mondta,nem.Hanyatt eszik,az mit jelent?A kezedben ,nem?

Szóval ha kimarad néha-néha az nem gond.

Hasfájásra próbálj valamit-infacol,angolvíz,ilyesmi

2009. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


1. egy nap kihagyás még nem a világvége. Van olyan baba, amelyik2-3 naponta kakil. Ha viszont nyugtalannak látod emiatt segíthet egy kis felforralt, majd lehűtött vizecske evés előtt.

2. Babát ne nagyon etess hanyatt. Attól, hogy tápszeres még érezheti a közelségedet. Vedd nyugodtan a karodba, mintha szoptatnád!

3. Kaphatnék.....

2009. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kezemben nem marad meg,csak ha hanyatt van,nem tudok vele mit csinálni,amúgy ordít.
2009. szept. 9. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:
elejétől fogva ordít, ha a karodba veszed? Mert az én babámnál is volt egy időszak, amikor nem szerette, de aztán megszokta. Próbáld simogatni a kis arcocskáját. Egyébként a hasfájás jellegzetes tünete, ha felhúzkodja a lábacskáit és összehúzza magát. Ha esetleg nem ez a baja , lehet hogy azért sír, mert társaságra vágyik. Interaktív pici emberkék ők! Vagy1 hónapomba telt, míg megértettem, hogy a sírás nem mindig egyelő a fájdalommal vagy az éhséggel.
2009. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos hülyeséget kédezek de nincs rajtad karkötő vagy valami ami miatt ordit a karodban?
2009. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is tápszeresek vagyunk, és minden 2. nap kakil a pici. A hasa már nem fáj, mióta Infacolt használunk, szerintem próbáld ki. És ha sírás közben nem húzkodja fel a pici lábait, akkor valószínűleg nem a hasa fáj.
2009. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!