Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párásító kérdés! Melyiket...

Párásító kérdés! Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem ki:

- [link]


- [link]


Van esetleg olyan akinek a kettő közül valamelyik van?Meg vagytok elégedve? Van értelme a drágábbat megvenni?


2013. febr. 22. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a második van. Egyszer döglött be, persze már nem volt garanciális, felhívtuk a gyártót, elküldtük nekik és ingyen megcsinálták. Azóta is tökéletesen üzemel.
2013. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekünk is a második van

még nem nagyon használtuk, mert szerencsére nem volt rá szükség. de édesanyámnál konvektoros a fűtés, uh végül is hasznos, átvittük neki :)

amire érdemes figyelni, hogy mekkora m3-es helységben akarjátok használni, ennek függvénye, hogy érdemes-e a drágábbat venni

2013. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Boneco 7131-et vennék, most akciós valahol 30 ezerért.

Ez azért jó, mert lehet ezt lehet használni salvus vízzel is , ovis beteges időszakban nagyon jó.

2013. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is akkor érdemesebb drágábbat, ha nagyobb légtérben akarod használni.


Nekünk pl ez van:

[link]


Egy fórumon ajánlotta anno valaki, akinek drágább volt eredetileg, de azt mondta, hogy fölöslegs volt, mert ez is pont olyan jó.

Egy kisebb szobában használjuk, és tökéletes. Illóolajnak is van hely bennr, így most amikor megvolt fázva a lányom eukaliptusz és citromolajat csepegtettem bele, nagyon jó levegőt varázsol...

2013. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is a 2. van. Semmi extra, párásít. Hangja van egy alap, párszor nem jön ki azonnal belőle a pára, amit nem tudom, hogy mitől van, de aztán megjavul magától.

Ami nekem fontos volt, hogy ahol kijön a pára, azt is könnyen lehessen vízkőtleníteni. Volt korábban egy másik prárásítónk, annál nem lehetett, csupa vízkő volt a cső.


Szerintem a meleg párának nincs értelme, vagy ti tudjátok használni? A krupposoknak csak a hidegpára jó, az asztmásoknak sem jó a meleg. Ezt most tudtam meg pulmonológustól. Szóval nem tudom, hogy ki használja a meleg párát...

2013. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekunk homedics van [link]

Elotte Avent volt, az sem olcso, de ennel persze olcsobb. Ossze sem lehet hasonlitani, az uj sokkal profibb.

2013. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!! Végül a másodikat vettük, a bababoltba se tudták megmondani mire jó a melegpára...A Brendonba is azt mondta a nőci hogy elég népszerű ez a párásító, reméljük beválik.
2013. febr. 24. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!