Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szagzáró peluskukára érdemes...

Szagzáró peluskukára érdemes beruházni?

Figyelt kérdés

Minden pelust külön bezacskózok, jól bekötöm, de még így is borzalmas büdi tud lenni.

A szagzáró kukába nagyon drága az utántöltő?

Esetleg van valami fajta ami nektek bevált?

Köszi a válaszokat!


2013. febr. 22. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált. Tényleg jó sok pelus fér bele, meg a szag sem jön ki, de az utántöltő tényleg drága. Emiatt csak időszakosan használom.
2013. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen volt!

[link]


/Tommee_Tippee_Nappy_Wrapper_szagzaro_pelenkatarolo


én úgy kaptam,de azt hiszem 6ezer ft-ba került.

az után töltő nem olcsó,2ezer ft. viszont 3-4hétig elég az 1 tekercs.

a szagokat tényleg nem engedte ki,ugyhogy végülis bevált.

2013. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Én 3 gyereket kibírtam nélküle. Ha a kakis pelust beleteszed egy uzsis tasakba,jól bekötöd és úgy a szemetesbe,nem tudom milyen módon jön ki a szag...szerintem a kuka sem zár jobban..
2013. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hátha ez a link sikerül:

szóval:


[link]

2013. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
25%
igen
2013. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem drága a pelenka kuka zsák!

Én minden este kiviszem a pelusokat, sosem büdösödnek be estére, nincs kaki, pisis szag!

2013. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha valaki megteheti,hogy megvegye és hozzá az utántöltőt is,akkor megéri,mert jobban zár mint egy sima zacsiba beletéve..!
2013. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
ez biza szarügy
2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, külön zacsiba csomagolom őket, mégis büdik :(. Pedig jól becsomózom mindig. A babaszobában ahol a pelenkázó van, ott egy külön kukába dobom, nem a rendes szemetesbe, de sokszor muszáj már 3-4 db után kivinni.
2013. febr. 22. 14:14
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt,de hamar abbahagytam a használatát. Hiába szagzáró, nem tartom túl higiénikusnak, hogy napokig a szobába legyen a kakás pelus.Pláne, amióta mást is eszik a tejen/tápszeren kívül... Most beteszem egy nejlonba, kirakom a teraszra, amikor valaki megy le, leviszi a kukába. A pisis pelust szintén nejlonba rakom, az mehet a benti szemetesbe.
2013. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!