Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést tudnátok...

Milyen gyerekülést tudnátok ajánlani? 9kg-s lassan a babám és önállóan ül. A drágábbak a jobbak vagy, azért az olcsóbbak között is van megfelelő.

Figyelt kérdés
Kaptunk egyet, de eléggé fapados.A neten utána akartam nézni, de sehol sem találok róla leírást.A huzatát levettem és alatta nincs is szivacs, most vagy nem is kell, vagy azt nem adták oda.A tetejét mintha utólag szerkesztették volna oda, hogy ne billenjen hátra a baba feje.Hátul egy kapocs le is tört, nem tudom,majd így , hogy lehetne biztonságosan rögzíteni.A párom szerint jó az.
2013. febr. 22. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták olcsót ne vegyek,tehát 40-50 körül a jó általában.Én is most készülök venni a fiamnak 9-36kg de ő már 13 kg,és 22 hónapos.Én ezeket néztem:

[link]

[link]

2013. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszod :)
2013. febr. 22. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen sufni tuningolt, és sérülések is vannak rajta, inkább ne használjátok, nem biztonságos.

Mostmár az a tapasztalatom, hogy érdemes használtan venni egy jó minőségű biztonságosat, mint egy gagyi újat (én először gagyi újat vettem, és kellett vennünk egy másikat, ami használt, viszont minőségi, mert az új bekötés után is úgy mozgott, hogy attól féltem felborul).

2013. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a brendonban vettünk 23000ft-ért Touragoo 9-25kg-ig ülést ami dönthető,nekem is 9 kg-os volt a fiam és 11 hónapos akkor.Ez egy stabil és kényelmes ülés,mi nagyon szeretjük és mi szerintünk nem mindig csak a drága a jó.
2013. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Nania (francia) van, ilyen és nagyon -nagyon tuti:


[link]


Előtte én is másokra hallgattam és használtan vettem inkább egy Concord trimax ülést de mit nem mondjak, sokkal fapadosabb mint ez a Nania.... Le is cseréltem. A Nania-t 25ezerért vettük, mindent tud amit tudnia kell egy ülésnek és Franciaországban szintem mindenki ilyet használ.

2013. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk BeSafe Izi Combi x3 van. Nagyon szeretem, mert háttal is izofixesen rögzíthető, és állítólag 2-3 éves korig így a legbiztonságosabb. Nem olcsó, de mi sokat utazunk, így nekem nagyon fontos, hogy a lehető legnagyobb biztonságban legyen az egy éves lányom.
2013. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd számításba,hogy mennyit használjátok és hol.Pl Nagyvárosban,autópályákon jártok-e gyakran,ilyesmi.

Ha nem,akkor olcsóbb kategóriás is kiszolgál.

Amit leírtál,azt semmiképp nem használnám.

2013. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat.Amit kaptunk nem is hasonlít egyik autóüléshez sem.Kicsit túl aggódós vagyok, mert mikor 8 hónapos terhes voltam a fiammal, belénk jött egy kocsi.Pedig a párom jól vezet, de hiába, ha más nem :( Külföldre is mennénk kocsival,azért fontos számomra, hogy biztonságos legyen és azért valamilyen szinten kényelmes.1-1,5 órát kéne benne kibírnia a fiamnak.
2013. febr. 22. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont most beszéltem egy gyermekmentős orvossal és ő azt mondta, hogy még a Tesco gazdaságos ülés is megvédi a gyereket egy ütközésnél, különösen, ha a fejrésze elég szűk. Az a lényeg, hogy gyerekülésben legyen és rendesen be van kötve. Ha komoly a baj, akkor viszont a 100000-es ülés sem fog segíteni:-(

Viszont a gyerek kényelme miatt én nem vettem volna olyat amiben nincs szivacs.

2013. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!