Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekülést ajánlanátok...

Melyik gyerekülést ajánlanátok a 9-36kg kategóriában?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10kg 10 hónapos és hosszú baba, stabilan ül. Szeretnénk neki megbízható, isofixes, biztonságos, és dönthető gyerekülést venni.

(A cybex Pallas 2-vel az a bajom, hogy nem viselné el előtte azt a karfát, meg nyáron beleizzad)


Tudnátok ajánlani valami olyat ami megfelel a kritériumoknak?

Segítségeteket előre is köszi!



2013. febr. 9. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott a tág súlyhatárok közötti ülés megvétele....mindenhol a súlykategóriánkénti lépést ajánlják biztonsági okokból. Mi 0-18-asat vettünk először, majd ezután lépünk egyet 25-ig.
2013. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valójában nem ajánlott a 9-36-os ülés: nagyon tág a súlyhatár, és egyszerűen nem védi ugyanúgy az 1 éves babát. ahogy az óvodás kisgyereket, hiába a szűkítő. Ha már mégis 9-36-osban gondolkodik valaki, akkor pedig pont a karfás lenne a jó, az a legbiztonságosabb.

A legjobb a 9-18-as ülés, de ha tényleg hosszú, nagy baba, akkor max. 9-25-ös.

2013. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is eddig a 9-36-ban gondolkodtam, hogy ne kelljen több ülést venni. a giraffe-nak és a concordnak van egész jó, bár most voltunk a brendonban és a tuoragoo-s is jónak tűnik, és elég elfogadható az ára.

De én most meggondoltam magam, mert lehet mikor már nagyobb lesz, kényelmetlen lesz neki (jobban beleizzad, stb,) és felesleges a 36 kg-ig megvenni, hiszen 3 év felett és 135 cm felett már elég egy ülésmagasító, így most 25 kg-ig nézegetek üléseket.

2013. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez inkább a 0-18-as kategóriára igaz, ahol valóban nagy különbség van az újszülött és egy 18 kg-os gyerek között, de ahol a gyerek már ülni tud ott talán ez nem olyan nagy különbség.Persze lehet tévedek.

Van valakinek akkor javaslata 9-18kg-os ülésekről?

Ami tetszik: HTS BeSafe iZi-Comfort X3 Isofix

2013. febr. 9. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pont a 0-18 kg-nál nincs így, ugyanis 9 v 13 kg-ig menetiránnyal ellentétesen is beköthető és elég jól dönthető. 9-kg-ig van benne egy medencebetét és szűkítő is, totál jól érzi benne magát a fiam. Ha már tud ülni, menetiránnyal megegyezően is beköthető, és kivehetőek a betétek, nekünk Concord Ultimaxunk van, mert 4 hónaposan kinőttük a hordozót téli cuccban....
2013. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


A concord nagyon megbízható: [link]


és persze a römer, általában nagyon jó minősítéseket kap :

[link]


De a brendonnál elég sokból válogathatsz. Én ott keresgélek, aztán kinézem és megkeresem, hátha valahol kicsit olcsóbban meg lehet kapni.

2013. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!