Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a 3 hós...

Mit tegyek, hogy a 3 hós babám arcáról elmúljanak a piros pöttyök?

Figyelt kérdés

Azt mondta a gyerekorvos a tejtől van,mindig mossam le,mert a cukortól jönnek ki,lemosom már egy hete,de nem javult.gondoltam a hidegtől,kenem mosakodóval,mint krém nem jó,az,hogy forralt vizet használok se segít.

nem iszok egy 5 napja tejet,de nem segít,néha egy kis sajtot eszek,de azt se minden nap,már a joghurtot is elhagytam....csak az arcán van

más ötlet?



2013. febr. 23. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor jött elő neki? Mennyi idős volt?
2013. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem az anyatejre gondolt az orvos?sztem nagyon félreértetted.Az anyatejes babákon vannak piros pöttyök,és a hormonok miatt jönnek ki,amik a tejben vannak.el fog múlni magától.
2013. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak-kezdetektől..hol jobb,hol rosszabb

2.válaszolónak:tudom,hogy az anyatejre gondol,ezért törlöm le neki etetés után, amit én eszek tejterméket a neten olvastam.ezt is olvastam,hogy majd elmúlik,de mikor,most mr 3 hós,ennyi időset olvastam,de rosszabb

2013. febr. 23. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:

:-D

nem attól jön ki neki,mert egy kicsit anyatejes lesz a pofija!!!!

bekerül a szervezetébe,és amik az anyatejben vannak anyai hormonok,azok ülnek ki az arcára.

pl ha te szotyit eszel,akkor pattanásos leszel.de nem attól hogy hozzáért az arcodhoz a szotyi,hanem mert az olajos magvak belsőleg így hatnak a bőrre.

Az anyatejjel ugyanez.

Érted mostmár?

Másképp nem tudom elmagyarázni

:-D

2013. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nézd ezt találtam!

[link]

2013. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

sejtettem,hogy belsőleg hat rá,ezért nem iszom tejet,de mondjuk írhattam vna a babot is,hogy azt se eszem,mert átkerülve az a.tejbe puffaszthatja stb-belsőleg

azért írtam,hogy nem iszom tejet,mert ilyen tanácsokkal van tele a net,no tejtermék-szebb bababőr-belsőleg

a doki mondta,hogy esetleg az arcát kicsaphatja az anyatej-külsőleg,mivel,hogy sok benne a cukor

én sem tudom elmagyarázni másképp

2013. febr. 23. 22:49
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös,a cikket már én is olvastam,de most csúnyább az arca,mint korábban,illetve korábban többségében foltok voltak,most sok-sok pötty,íme képen

[link]

2013. febr. 23. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:

nem nem!

még most sem értesz.

akár iszol tejet,akár nem,akár eszel sajtot,akár nem,a babád bőrén mindenképp kijön a pötty,mert a hormonok okozzák,a te anyai hormonjaid,amik a te anyatejedben találhatóak.ezt megissza a babád,bekerülnek az anyatejjel a hormonok a szervezetébe,és ezek látszódnak a kis bőrén.

A cikk is azt írja hogy 4 hónapos korban általában elmúlik magától.

az meg hogy nem szabad babot enni,meg karfiolt,mert puffasztják a babát,marhaság.2 pofára tömtem a tiltott zöldségeket,és semmi baja nem lett a fiamnak.egyszer se fájt a hasa.

2013. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én voltam az 5-ös is,én kerestem neked a cikket.Ezen a képen tényleg nem tejpöttyök vannak.Biztos hogy semmi komoly,megnyugtatásképp mutasd meg bőrgyógyásznak,ír fel rá krémet és elmúlik.Tapasztalatom szerint a gyerekorvosok nem értenek hozzá,találgatnak csak,lehet ez meg az,én a helyedben megmutatnám,de tuti semmi komoly
2013. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell megmutatni orvosnak, elmúlik.

Igaz, hogy az anyai hormonok ürülnek ki a szervezetéből (kb. olyan pattanásos kiütések ezek, mint a serdülőkorban a hormonoktól). ahogy kiürül a szervezetéből a hormon, elmúlnak a pöttyök. ennek nincs köze az étkezéshez. a puffasztó dolgoknak a hasfájáshoz lehet köze, azért nem ajánlatos enni.


nekem 2 hónapos a babám. mi babaolajjal kenegettük neki reggel-este, attól kicsit enyhült. most kezdenek talán eltűnni. ha 4 hónapos kora után nem múlik el, én csak akkor nézetném meg bőrgyógyásszal.

2013. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!