Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maradt valaki egyedül nagyon...

Maradt valaki egyedül nagyon kis babával?

Figyelt kérdés
Két hónapos a kisbabám és tudom, hogy el kell mennünk innen. Tegnap éjjel végső elhatározásra jutottam. De nagyon félek ettől. Azóta sírok, remegek, rettegek. Írnátok történeteket, akik így voltak, hogy erőt merítsek és segítsen meglépni ezt? Szüleimhez nem tudunk menni, egész éjjel olcsóbb albérleteket néztem. De azt sem tudom, hogy hogy álljak neki a dolgoknak...24 éves vagyok. Köszönöm

2013. febr. 24. 07:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egyedül, de megszakad a szívem, ha ilyeneket olvasok. Szüleidhez miért nem tudsz menni? Mi a probléma a pároddal? Gondolom vele élsz, bár, nem írtad ki konkrétan. HA tudok lelkileg segítek. Milyen városban élsz? Akár albérletet is segíthetek neked nézni. Mennyi pénzed van rá?
2013. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen segítek neked...csak többet kellene tudni. Hol élsz...stb?
2013. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ezt én tettem ki novemberben. Ez az alapvető probléma. Végül decemberben megszületett a kisfiúnk, addig mindenben segített. Egyszer volt egy berúgása azalatt, amin megint nagyon kibuktam, de veszélyesztetett terhesen nem tudtam lépni. Ott volt a szülésnél, persze az egész dolog adott mindkettőnknek egy nagy érzelmi löketet. Egy ideig úgy nézett ki, hogy minden rendben lesz, odafigyelt ránk, mindenben segített, nem ment el sehova, jól érezte magát itthon. Aztán kezdődtek az 1-2-3 sör, bor stb. Tegnap éjjel megint részegen jött haza, üvöltözött, úgy hogy itt aludt a gyerek, végül majdnem nekem jött, eltaszított úgy, hogy elestem. Ütöttem vágtam, úgy tudtam kitaszítani a szobából és bezárkóztam a gyerekkel éjjelre. Röviden ennyi.

Budapesten szeretnék lakást találni, mert ott lakik a családom, barátaim. Mi most máshol vagyunk. Kb. havi 120 körül tudok gazdálkodni majd, ahogy számolom. Köszönöm a gyors segítőkész válaszokat.

2013. febr. 24. 07:33
 4/28 A kérdező kommentje:
A szüleimhez meg azért nem tudok menni, mert elváltak és mindketten egy kis lakásban élnek (anyukám még a húgommal)
2013. febr. 24. 07:35
 5/28 anonim ***** válasza:
Írd meg nekem privátba a mail címedet és akkor valamit kitalálunk:)
2013. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
En az elso pillanattól kezdve egyedül voltam. Meg lehet oldani, csak akarni kell. Kitartás! :)
2013. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
En is egyedul voltam mar a terhesseg alatt is.En elmentem kulfoldre a gyerekkel mikor 6hetes lett.
2013. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
És írnátok kicsit, hogy milyen volt? hogy voltatok? hogy bírtátok? mennyi idős most a gyereketek?
2013. febr. 24. 08:22
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Èn egy egy évessel és egy 18 hetes pocaklakoval maradtam nem rég egyedül...
2013. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém 9 eves. Nehéz volt. Anyagilag is, érzelmileg is. Főleg amikor az apjárol kérdezett es nem mondhattam meg az igazat. Ma mar párkapcsolatban elek es szerencsére jol megértik egymást a kedvesemmel.
2013. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!