Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokfelől hallom, hogy az...

Sokfelől hallom, hogy az éjszakát átalvó babák szülei elmennek otthonról éjszaka, a babát egyedül hagyva, mert "úgyis aludni fog". Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 10:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Sokfelől hallod?

Én szerencsére soha nem hallottam ilyet, és a rokoni, ismerősi körömben egy ilyen állat sincs, aki egyedül hagyja éjszakára a babáját.

2013. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság és felelőtlenség! Én nem tenném, az tuti!
2013. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs. Valamit nagyon félreérthettél.
2013. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: az lemaradt, hogy ebben benne is van a véleményem.

Nem normális, aki egyedül hagyja.

2013. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hallottam még ilyet!


Én még a szemetet sem viszem le, ha egyedül vagyok a gyerekkel.

Bármi történhet, pl. elesek, kitörik a bokám, nem tudok felmenni.

Jó ez extrém példa, de sosem lehet tudni.


Ráadásul a gyerekkel is lehet bármi, felriadhat.

2013. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A barátaim, akiknek nincsen gyerekük, nem értik meg, hogy miért ne lehetne megtenni, miért nem megyek velük bulizni. Hihetetlen. 3 ismerősöm van, aki ezt meg is teszi, tette a gyerek kiskorában. Még hallottam más ilyen esetekről is. Számomra ez felfoghatatlan.
2013. febr. 22. 10:07
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nem úgy történt inkább, hogy rábízták a gyereket a nagyszülőkre és elmentek kikapcsolódni? Mert abban semmi rossz nincs. Ne haragudj, de én nem tudom elhinni, hogy egy szülő egyedül magára hagyná a gyerekét éjszakára. Pláne nem hiszem, hogy ezt sokfelől hallhattad.
2013. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerencsére még én sem hallottam ilyet, és szerintem nincs is ilyen...
2013. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam még.

Nem csak, hogy felelőtlenség,de van egy olyan tippem is, hogy büntetendő, mert már ezzel a ténnyel veszélyezteti a gyereket

2013. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy normális szülő egyedül hagyná éjszakára a gyereket. Pláne, hogy ezt sokfelé tennék.


Úgy viszont sok ismerősöm csinálja, hogy odarendeli a nagyszülőt, vagy a babysittert, és így hagyja egyedül a gyerekét - tehát csak ő nincs vele, felnőtt van.


Ha egy szülő normális, akkor nem hagy egyedül egy babát, hiszen bármi történhet, pl. tűz, és akkor vége.


Szerintem csak félreértetted. Ha nem értetted félre, akkor az nagyon gáz.

2013. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!