Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc játéka 8-9 hós...

Mi a kedvenc játéka 8-9 hós babádnak? Írjatok márkanév/típust is, esetleg linkeket.

Figyelt kérdés
a távirányítón,telefonon,dobozokon,műanyag flakonokon kívül... :-)
2013. febr. 24. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Laptop :)


A kislányom imádja a Fisher Price Jumperoot. ( Vannak olcsóbb változatai is )


Mászó hengerel még el van :)


Hát nagyon őt már inkánn az állás érdekli és pont az amit írtál :)


Van ez a mász utánam labdája a V-techtől. De hamar meg unja, meg játék szatala Fisher Price és golyó pályája meg ilyenek de nagyon hamar meg unja 10 perc kb. És nem olcsó dolgok kicsit bánom hogy vettem ilyeneket.

2013. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Többek közt ezt is imádja egy ezresért láttam nemrég játékboltba. csak vigyázni kell vele mert a két legkisebb belefér a szájába tehát csak akkor játszik vele ha én is látom. meg egyszerű játékok a kedvencek.

2013. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és sima pöttyös labdával is nagyon elvan :) utolsó voltam
2013. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jumperoo van nekünk is,azt szereti nagyon,de nem szeretem benne hagyni sokáig,mert félek hogy árt.köszi a válaszokat,várom még az ötleteket.
2013. febr. 24. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a játék poharat 800.- ért meg tudod venni a Dm-ben és nem fér bele a legkisebb sem a szájéban :)
2013. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!