Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék az ellen hogy a...

Mit tehetnék az ellen hogy a 6hónapos lányom csak úgy hajlandó aludni max.1-1 és fél órát ha mellé fekszek és vagy 10szer a szájába nyomkodom a cicit?!

Figyelt kérdés
Máskülönben oda az egész napom.kézbe van,sír és 10perceket alszik.
2013. febr. 24. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor félálomban van, próbáltál esetleg cumit adni a szájába?
2013. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt.A cicim nem kérte,de ahogy felálltam az ágyból felkelt.1 idő után elhagyta,de katasztrófa volt az a pár hónap!
2013. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen probáltuk.de azis ahogy kiesik a szájából sir.és igen ahogy a 2.válaszolo mondja ha csak valamimet megmozditom pattan ki a szeme.tudom én rontotam el de pár hetes kora ota fulladásig orditja magát azért találtam ki ezt..
2013. febr. 24. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amúgy ismerős a helyzet a háromból kettő gyerekemnél:)

Én úgy csináltam, hogy csak akkor vettem ki a szájukból óvatosan, ha éreztem, hogy mélyen alszanak:) Ez vált be.

2013. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ez lene a jó ötlet de van hogy 2ora után is mert ugyebár akor még melete fekszem ha ovatosan kiveszem a szájábol vigyorog rám egyböl,aztán 10percig elvan majd jön az orditás és ugyan ot vagyunk.egész nap ezt csinálom.vagy pedig lóg a kezemben
2013. febr. 24. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami más problémája van?
2013. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tudsz tenni ellene. Azért még elég kicsi, vágyik a testközelségre. Idővel elmúlik. Kitartás! :)
2013. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kenem az inyét mert jön a foja.a hasával meg ha gond van normaflort kap.nem tudom mi lehet baj?ezt szokta meg neki ez a természetes..tényleg nem tudom mit lehetne csinálni.
2013. febr. 24. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!