Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet védőnőt váltani? Ha...

Lehet védőnőt váltani? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A védőnő nem választható :-(

Csak orvost tudsz szabadon választani, védőnőt nem

2013. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Védőnőt nem lehet váltni
2013. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet.de mi a baj a védőnőtökkel?
2013. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

védőnőt nem lehet váltani úgy tudom,de lemondhatsz arról,hogy látogasson titeket/foglalkozzon veletek.Egy nyilatkozat szükséges hozzá,nem tudom pontosan hogy is van ez,valamelyik babamagazinban olvastam anno.

mi a baj vele?

boszorkány?

2013. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább lenne boszorkány.nem tud semmit.fiatal tapasztalatlan.nem tudok tőle kérdezni semmit mert az a válasza hogy hááát hivjam fel a dokita doki meg kinevet hogy mikkel hivom fel.megértem őt is hogy bele kell jönnie de én meg első babás vagyok
2013. febr. 25. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lemondasz a szolgáltatásról, akkor ha jól tudom, a gyermekvédelem fog a nyakadra járni. Az én védőnőm már nem fiatal, ugyanis az enyém is ő volt:) Nincs gyereke, tankönyvből mondja amit mond. Nem zavar, úgysem érdekel, anyukámon kívül másra nem hallgatok:) Szerencsére nem jön gyakran, akkor is előtte 1-2 nappal felhív. Nem tudom van-e más lehetőséged, de ha igen, akkor kérdezz mástól, ne a védőnőtől. Én csak egy szükséges rossznak tartom, de ez van.
2013. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd,ne törődj vele! Nekem is kivan a hócipőm a miénkkel. Egyrészt nem is jár, csak nagy ritkán, másrészt bármit kérdezek, azt mondja, hát...meg lehet próbálni...., hát lehet...Gyakorlatilag semmit nem segít. Innen-onnan szedem össze az infókat, rühellem a képét, de én nem vagyok egy balhés típus, itt van kb 1 órát (már ha eljön), és utána megy, megígéri, hogy majd gyakrabban jön. De már nem érdekel, 1 éves a fiam, hál isten problémamentes!
2013. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem három védőnő is volt (költöztünk), de egyikkel se voltam túlságosan megelédegve.

az egyik állandóan gyógyszerezni akart, a másik csöpögős, de ha kellett valami, nagyban lesz@rt, a harmadik meg fiatalka, de legalább kedves, aranyos.

én megbeszéltem a 2 és 3-al, hogy írja be nyugodtan, hogy hetente/kéthetente/havonta jár hozzánk ha neki ez kell a statisztikához, de nem szeretném ténylegesen rabolni az idejét. (persze a kötelező családlátogatáson, környezettanulmányon voltak). ha bajom van, úgyis elviszem az egészséges tanácsadásra a kisfiamat (havonta járunk).

2013. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!