Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért pirosodik ki a babám bőre?

Miért pirosodik ki a babám bőre?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, és az álla alatt a bőr állandóan kipirosodik, hiába hintőporozom. Nincs túlöltöztetve sem. Mit tegyek?
2013. febr. 25. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem száraz egy kicsit ott a bőre?amúgy minek kell hintőporozni?a kisfiam 19 hónapos és sosem hintőporoztam.próbáld meg hogy nem hintőporozod.esetleg kend be neki hintőpor helyett egy kis babatestápolóval.
2013. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az még rosszabb, már azt is próbáltam.
2013. febr. 25. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
és a dokinak mutattad már?
2013. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem az odacsorgó nyál csípi ki.

próbáld meg neogranormonnal vagy sudocreammal kenni, ha a sima popsikenőcs nem használ

fürdetésnél mielőtt bevizezed a babát, kicsi mosdókenőcsöt morzsolj szét az ujjaidon és azzal kend be, és utána mosd le vízzel.

a hintőport én sem ajánlom.

2013. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyékony hintőporral nem próbálkoztál még? Nekünk az ilyen irritált bőrre a frezyderm foly. hintőpor nagyon bevált (nemcsak ilyesmire, nekem is pl gyantázás után...).
2013. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 26. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!