Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtük a hozzátáplálást,...

Elkezdtük a hozzátáplálást, de pirosodik a babám popsija, várjunk pár napot?

Figyelt kérdés
Eddig megfőztem neki az almát, úgy tűnt, hogy az rendben van. Tettem bele répát, attól elkezdett pirosodni, következőleg már nem adtam. Ezután banánnal kevertem, és attól is.
2011. jan. 10. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi idős a kicsi?

ha még most kezdted, akkor nagyon lassan csináld, akár hosszabb ideig is adhatsz egyfélét, hogy hozzászokjon a szervezete. először inkább gyümölcsökkel kezd, alma, barack, ezt add neki pár hétig inkább délelőtt. majd csak utána kóstoltasd a többit, akár répát, krumplit, céklát, de mindig csak egy legyen az új, és először csak pár kanállal. keverni először, legalább is szerintem, a krumplival érdemes, azt magában úgysem nagyon eszik meg a babák, az jó sűrítésre is.

ha azt veszed észre, hogy valami problémát okoz, akkor azzal nem csak napokat, hanem akár heteket is várhatsz. pl. az én lányom 1 éves, banánt nem kaphat, mert szorulást okoz neki, csak akkor eszik, ha éppen hígabb a kaki akár betegség, akár a fogzás miatt.

2011. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, 6 hónapos a lányom.
2011. jan. 10. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én babám posija is kipirosodott, ez attól van, hogy a vizeletnek, és a székletnek megváltozik a ph-ja.Hozzászokik majd a bőre, én kisfiam is 6 hósan kezdte, és olyan jó két hétig piros volt a popója.Kamilláztam, de hozzászokott, és most szép egészséges kis segge van:)
2011. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!