Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesítsem 7 hónapos...

Mivel ízesítsem 7 hónapos babámnak a tápszerét?

Figyelt kérdés
Tejérzékeny,így szója alapú tápszert iszik,Sinlaccal sűrítem,mert bukós is.Mostanában elég kevés tápszert iszik meg,ezért gondoltam hogy ízesíteném valamivel.
2013. febr. 25. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

a tápszeren kívül nem is iszik meg mást..?

esetleg bébiteával vagy babáknak való gyümölcslével is próbálkozhatsz.

2013. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vizet iszik,de reggel és este tápszert iszik még!
2013. febr. 25. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggel csinálj neki turmixot, banánnal, szilvával, mikor milyen gyümölcsel! :) Biztos fog neki ízleni és kicsit be is sűríti a tápszert! :) Este pedig akkor adj neki tejpépet!
2013. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a gyümölcs, gyümölcslé jutott eszembe, de ha a zöldséget jobban szereti, akkor azzal.

A Humananak van nagyon finom tejmentes almapépe, azzal is ízesítheted vagy vannak grízpépek is.

2013. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy lehet hogy inkább kanalazna,ilyen esetben mit tudok csinálni,hiszen még reggel este még tápszert kellene kapnia!
2013. febr. 25. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

tápszer + gabonapép + gyümölcs

tápszer + főtt rizs (tejberizsnek megcsinálva vagy rizspehely) + gyümölcs turmixolva

tápszer + gabonapép (ebből van keksz ízű pl. vagy az almás tejmentes pép)

tápszer + zabpehely (puhára főzve) + banán


ezeket mind lehet sűrűre készíteni


Ami a kisfiam kedvence volt: tápszer + Hipp almás-banános reggeli műzli (szintén tejmentes, szerintem csak Müllerben kapható)


A Müllerben érdemes szétnézni grízpép és gabonapép ügyben.

2013. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2013. febr. 25. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!