Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megműttessem a fiam kukiját?

Kriszta0102 kérdése:

Megműttessem a fiam kukiját?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 6hós és a kukiján picit lejjebb van a húgycső nyílás. Rendesen tud pisilni, a doki szerint majd tini korába lehet gond a lányoknál, hogy neki kicsit más mint a többi fiúnak, de rendesen tudja majd használni,ezért 1 évesen meg akarja műteni neki. Nem tudom mi legyen mert nem akarom, hogy megműtsék a fájdalom miatt, hisz olyan pici még 1 évesen is, de azt se akarom, hogy nagyobb korába cikizzék miatta.
2013. febr. 25. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igazából ha belegondolsz nagyobb korában akkor bizti fogja őt is zavarni viszon ha ilyen kicsi még nem is fog rá emlékezni és a gyerekek hamar gyógyulnak! Ha megvárod míg nagyobb lesz akkor egy életre megjegyezheti a fájdalmat sajnos!
2013. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én tuti megműttetném, de azért konzultálnék egy másik dokival, hogy milyen kockázatai vannak a műtétnek.
2013. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én a nemre szavazok. Olyan lány aki ezért cikizi az jobb is ha nem fordul komolyra a dolog.
2013. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben nem műttetném meg! Ha nem okoz problémát sem pisilésnél sem pedig majd a szexuális életnél, és tényleg aki emiatt cikizné, azzal jobb ha nem is kezd.
2013. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

ha jól vettem ki a szavaidból, akkor ez az hypospdiasis


[link]


az én kisfiam most 8,5 hós és nekünk is műtétet javasolt több doki is - főleg a férfi dokik.

nem csak a lányok csúfolhatják majd, hanem oviban és a suliban is a többi fiú.


1 évesen még pelusos, nem fog rá emlékezni.

csak akkor fogják műteni, ha elég erős már hozzá a kis szervezete.


ha gondolod, írj privátban, hátha tudunk egymáson segíteni :)

2013. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen. Egy kamasz lelkének elég teher a kamaszkor, nem kell rá még egy lapáttal, hogy esetleg bármilyen komplexusa kialakuljon szegénykének :S
2013. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknemzésnél szerintem gondjai is lehetnek, ha nem lő előre, nem?

Bocsánat, hogy nem tudtam szebben kifejezni.

2013. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha amúgy semmi problémát nem fog neki okozni, nekem eszembe sem jutna megműttetni. Csúfolni bárkit lehet bármiért, (általában olyasmiért, ami látványos), viszont gondolom a nemi szervét azért nem fogja mindenki látni, szóval én emiatt nem aggódnék.

A lányok miatt sem aggódnék, őszintén szólva engem soha nem érdekelt, hogy hogy néz ki egy pasi szerszáma, igazából szerintem a férfi nemi szerv úgy ahogy van, csúnya, nem arra való, hogy nézegessük és gyönyörködjünk benne :)

Szóval én ezt huszadrangú problémának tartom, soha nem kínoznám ilyenek miatt a babámat műtéttel.

De lehet, hogy én vagyok az ufó, már egy másik kérdésnél is meglepődtem, ahol az anyuka belinkelt egy képet a kislánya lábáról, két kislábújja volt, de összenőve, tulajdonképpen csak a körmén látszott egy ici-picit, hogy nem olyan, mint másoké. Én már azon is kiakadtam, hogy egyáltalán eszébe jutott, hogy ezt meg kéne operáltatni, erre minden válaszoló azt tanácsolta neki, hogy igen, trancsírozzák szét a kisbaba lábát, nehogymár emiatt elkerülje őt egy jó pasi...

2013. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyhe hypospadiasist nem szükséges megműttetni. Főleg, ha egyébként működik rendesen.


Ha torz a makkja, a műtéttől az nem fog megjavulni, maximum azon tudnak érdemben változtatni, hogy a makk végén legyen a nyílás.


Hol van egyébként a luk pontosan?

2013. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!