Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fa járókával kapcsolatban...

Fa járókával kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt, én maximálisan elégedett voltam vele. Használtan vettem (Brendonos volt) és ugyanannyiért tovább is tudtam adni, mert keresett típus volt.
2013. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. a fa járókában állt fel előszőr, mert tudott kapaszkodni, és ott tudott oldalazva menni is. Ha dolgom volt a konyhában akkor csak beraktam és nyugodt voltam, hogy addig is biztonságban van.A legtöbbször azért kint mászkál:)
2013. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha járóka,akkor csakis fa!a járókának mondott hálós valamikből,nem lát ki rendesen,te sem látod mit csinál,és nem tud felkapaszkodni,ha fel szeretne állni.nekünk 6 szögletű fa járókánk van,imád benne lenni a kisfiam.nagyon jó hogy görgős az alja,ha főzök csak odahúzom az étkezőbe,és rálátok a konyhából.(nekünk egybe van a nappali-étkező-konyha)És nem utolsó szempont volt az sem,hogy a magasságát lehet állítani, a baba mozgásfejlődéséhez illően.
2013. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk fa járókát.

1mx1m-es.

6 hónapos a lányom,nagyon szeret benne lenni,kedvére forgolódik(kényelmesen el van benne)

Érdemes használtat venni,mert az új kicsit drágább.

Mi használtan vettük,és rettentő jó állapotban van.

A hálós járókát semmibe nem nézem.Nem lát ki a gyerek belőle,meg nekem az olyan ormótlan.

2013. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos a kislányunk. 1 hónapos korában vettünk egy olyan fa járókát, ami ugyanúgy állítható magasságú, mint a kiságyak. Imádom és a baba is nagyon szereti. Napközben csak abban alszik, így egész nap velem van, illetve rálátok. (igaz nekünk egy légtérben van a nappali-étkező-konyha) Még a zenélő körforgója is arra van felszerelve, nem a kiságyára.
2013. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is csak jót tudoko elmondani róla. Nagyobbik fiamnak csak 7 hós korában vettük emg (de akkor már úton volt a kistesó) és nagyon szépen elvolt benne, amíg főztem odahúztam, abban főzött velem, egészen 14 hós koráig használtuk ha valami olyan dolgom volt. Most lassan a pici örökli meg.
2013. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!