Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekelne a tapasztalt kismamá...

Érdekelne a tapasztalt kismamák véleménye! Újszülöttnek melyik a legideálisabb pelenka? Ha van valamelyik pelenkával kapcsolatban rossz tapasztalatotok kérlek titeket osszátok meg velem!

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én a Pampers newborn használtam , a libero túl vastag, és kemény volt sztem, de ezt te tudod majd kitapasztalni, hogy neki melyik a legjobb, mert sztem más-és más válaszokat fogsz kapni.Mindenki más mellett esküszik.
2012. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mi eleve kettes mérettel kezdtünk, én eleinte az Aldis Mylove pelenkát használtam, jó volt és olcsó. Utána Liberoztam, aztán Pampers, most 17 hós és 5-ös Liberot használok megint. Kislány.

(mert szerintem az sem mindegy kisfiúnak vagy kislánynak kérdezed)

2012. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nyílván minden gyermek bőre más és más, de ha nem muszáj nem a tesztelgetném a kis Mazsolámon a pelenkák minőségét.
2012. júl. 7. 13:58
 4/24 A kérdező kommentje:
13:56 Kilány
2012. júl. 7. 14:01
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg...itt lehet, hogy 20an a Libero-ra, 10en a Pampers-re esküsznek. De lehet, hogy a Te babád a Tesco-s színeset "szereti" majd. Mert az lesz kényelmes, abból nem folyik ki a kaki, stb. Egyébként a kórházban adnak több mintát, volt Pampers és Libero mintám is. Igazából nálunk mindegyik pelenka bejött, attól függött melyiket vettem, hogy melyik üzletben voltunk, vagy melyik volt akciós.
2012. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj Pampers pelenkaval, az vekony is, biztonsagos is. ha majd ugy gondolod kiprobalhatsz mas markajut, en igy csinaltam. lenyegeben en azert probaltam ki mast is mert meguntam a szagat igy neha feltettem egy-egy mas markajut is, de mindig meg kellett bannom ugyanis barmilyen mastol piros lett a popsi, kiveve Pampers. probaltam, babylove, libero, bella markakat, most mar halistennek nem kell semmi, 2 eves lesz es szobatiszta de hosszu ut vezet idaig. en a Pampersre szavazok!
2012. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Amiből az első hetek híg anyatejes széklete tutira kifolyt, az nekünk a Huggies volt! Most 18 hónapos a kisfiam, újra ki fogom próbálni, mert már más a helyzet...:)
2012. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem is a bőre miatt inkább a feneke alakja miatt nem csajok? Nekem az első fiamnál a libero vált be a többiből kifolyt a cucc a másodiknál P. care,ahogy nőttek változott a liberó már nem volt jó,utána a dm márka nagyon bevált viszont a nagyobbnak hiába vettem meg a 18-25kg ig vagy hogy is van már kicsi volt pedig 17kg mindig más lesz a jó,ezért kell tesztelgetni! Amit megbántam nagyon az a tesco kék csomagolású,a Háppy pelus is nagyon jó
2012. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekünk a Huggies vált be akkor nagyon,pedig még koraszülött is volt a kisfiam,kis aprócska...

De utána sok minden mást kipróbáltunk,váltogathatom is bármikor,mert szerencsére olyan jó a bőre,hogy pelenkakiütést,vagy piros popót még csak hírből hallottam :-)

2012. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 14:26-os a feneke alját is bőr fedi!
2012. júl. 7. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!