Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos babád hány kg és...

17 hónapos babád hány kg és hány cm?

Figyelt kérdés
A kisfiam mindössze 10 kg és 86 cm egy deka husi nincs rajta felesleges, és rossz evő is sajnos, és ez engem annyira kicsinál már nem tudom mit csináljak vele. Amúgy energikus jókedvű jól fejlődik, csak ez az evés dolog nem érdekli. Pedig kap béres cseppet is. Mennyi tápszert/ anyatjete kapnak még ekkora babáitok? Van akinek még reggelire ezt kap a babája?
2013. febr. 26. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, az enyém 16 hónapos, utoljára a 15 hós oltásnál mértük, akkor volt 9 kg és 80 cm. Őt is mindig kevesli a védőnő, illetve már megértette, hogy ő ilyen. (Az apja is magas, vékony.) Ő se eszik túl jól, de én már nem idegesítem magam ezen, ha éhes úgyis eszik, nem fog éhen halni.

Reggel 2 dl kakaót iszik tehéntejből, este 2 dl tápszert kap.

2013. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányom 16 hónapos szintén 15 hósan volt mérés.Akkor volt 11 kg és 81,5 cm.Az evésre én is kb 3-4 hónapja adom a béres cseppet + c vitamint mert az nekünk se ment de hál istennek rendbejött.Én rendes tejet adok már 1 éves kora óta neki.Eleinte felesbe adtam tápszerrel,de néhány hete már csak sima tejet kap.
2013. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!