Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babád szokott már...

10 hónapos babád szokott már abból enni amit magatoknak főzöl?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Pl: zöldségleves, húsleves, rizs, párolt hús, rakott kel ilyesmik
2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától én már nem főztem neki külön.Csak ha valami nagyon olyat ettünk,amit ő még nem ehetett,amúgy már szinte mindent adtam neki.
2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még külön főztem neki, kb. 13 hós korától eszi azt, amit mi.
2013. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is 10 hónapos korától nem főztem neki külön. így persze a mi ételeinken változtattam, de nem is baj, mert egészségesebb lett a kosztunk :) szerencsére mi nagy főzelékesek, levesesek vagyunk
2013. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lánykám most lett 10 hónapos, és én is vízválasztónak gondolom kicsit, nem tudom miért. Eddig mindig főztem neki, de most meg már kapott a húslevesből zöldséget, kapott pirított májból krumplival, sárgaborsó főzelékből pörkölttel. Persze ha nagyon nem neki valót eszünk majd, akkor főzök neki mást, de szerintem már lehet, sokan már rég azt adnak a babájuknak mindig, amit ők esznek...
2013. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

CSatlakozom az én babám is 10 hónapos.

Nálunk is sárgaborsó főzelék volt tegnap. Én amugy is teszek bele krumplit és boldogan ette. Még most adtam neki ilyet először. Már én is csak akkor főzök neki, ha olyasmit főzök magunknak amit ő nem ehet. Sajnos elég sokszor van még külön főzés mert ekcémás és tejterméket nem kaphaz a rizset meg nem eszi meg.

2013. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Czinkapanna ***** válasza:
Nekem 3gyerkőcöm van uh a kicsi már 10hónaposan azt ette amit mi mindent megkóstolt a drága szerintem a lényeg h bármit is főzöl ne legyen nagyon zsíros sós és borsos erős:)Nálunk mindent megeszik van itthon babi étel taratléknak de tejfölös krumpli z bab levest hús levest tojásos tésztát pörit palkacsintát mindent ami nem kell neki úgy sem eszi meg:)))Mostmár 11.5hón .a kis lánykám
2013. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos lányom is szokott kapni néha abból amit mi eszünk. Kapott már húslevesből, krumplistésztából (durumtészta), zöldséglevesből, rízst husival.
2013. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapos korától nem főzök külön. Nem főzök fűszeresen, így azt kapja, amit mi eszünk.
2013. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is most kezdtem adni a mi ételeinkből a 10 hónapos lányunknak. Annyira jó étvágyú szerencsére és kíváncsi.:)Édesanyám szerint már simán eheti azt amit mi.Természetesen odafigyelek és pl. tésztákat így magunknak is durumból főzöm.Köszi a válaszokat:) Szép napot nektek!
2013. febr. 6. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!