Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran vásároltok a...

Milyen gyakran vásároltok a tesz-veszen, vaterán babaruhát? A postás nem néz rátok csunyána sok csomag miatt?

Figyelt kérdés
Nálunk a postás elégé furán viselkedik,mert már egy párszor látszott rajta hogy nem tetszik neki hogy folyton csomagot kell hoznia,(4.en lakunk)mert a fiamnak az öszi téli ruhatárának nagy részét ezekről az oldalakrol rendeltem!Ma meg megkérdezte hogy egész nap a gép elött ülök,meg hogy még sok csomagot várhatunk?Hát én meg mondtam igen és hát nem titkolta hogy nemörül neki,és rendszeresen csinálja hogy fejön odadni a csomagot lent meg a postaládában hagy értesitőt egy másik csomagrol,csak nem értem miért nem adja azt is oda?Nálatok hogy van ez?
2009. szept. 10. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Juj, na ez nálunk is így volt!!!! Pont ugyanez, 4.en laktunk, lift nem volt, nézett is csúnyán és be is szólt.

Én pedig udvariasan tájékoztattam, hogy nem engedhetem meg magamnak hogy a bababoltban vásároljak több ezrekért, és ha tud vmi olcsóbb megoldást mint a teszvesz vagy vatera akkor szóljon kiváncsian várom.

Na nem mondott semmit erre...

Basszus oké hogy nehéz munka meg minden tiszteletem a postásoké hogy csinálják a dolgukat de EZ is a munkájuk része!! Én se mondom a munkám fárasztó, kellemetlen részére, hogy óó hát oldja már meg az illető maga.!!

Volt egy másik postás aki meg sose hozta fel a kicsi csomagokat se, vagy megpróbálta beerőltetni lent a postaládába vagy be se adta, őt meg bejelentettük a Postán. Lecserélték egy másikra.

2009. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám még soha nem nézett rossz szemmel, mondjuk mi az elsőn lakunk. Ettől függetlenül sokszor történt már meg, hogy csak az értesítőt hagyta a ládában, fel se csengetett, hogy itthon vagyunk-e. Különben meg ne dumáljon: ő kézbesítő, és az a feladata, hogy elvigye nektek a postáról a csomagokat. Ahhoz meg semmi köze nincs, hogy kitől rendelsz, meg mit, és mennyiért, meg mikor! Legközelebb hívd fel rá a szíves figyelmét, hogy ha az emberek nem kapnának küldeményeket, akkor valószínűleg ő is elveszítené az állását. Na, akkor hogy háborogna!!!
2009. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a dolga, semmi köze hozzá hányszor kapsz csomagot. Én a helyedben (bár elég birkatermészet vagyok) ha tovább kukacoskodna vagy beszólna, netalán nem vinné fela csomagot tuti elmennék a postára reklamálni. Akárhanyadikon laksz, akárhány csomagot kapsz, még ha kevés is a fizujuk akkor is ez a dolga és kész!

Nekem is furcsán nézett a postás, a végén megkérdezte, hogy miért kapok ennyi csomagot, de nálunk nem volt rosszindulat, mert családi házban lakunk.

2009. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi megbeszéltük a postással hogy a nagyobb csomagot ki se hozza nekem csak az értesítőt. mi joban vagyunk gyerek korom ota ő jár hozzánk és jo fej a kisöreg. 4.en lakunk mi is. Amugy kihoznászivesen csak ha nem vagyun itthon a vissza cipelés lene a fárasztobb.
2009. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi postásunk is vagy meg se próbálja odaadni, vagy beszuszakolja a ládába, vagy ami a legjobb, lerakja az ajtó elé(társasházban) hagy vigye akinek kell!:P Sőt, van, amit egyáltalán nem kaptam meg! Szóval a mienkről most nincs jó véleményem, de volt már olyan is, aki nagyon rendes volt és mindig fel is hozta a 3.-ra is.
2009. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!