Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok recepteket 9 hós...

Írnátok recepteket 9 hós babának? Ti hogyan készítitek? Már darabosan adjátok? Nem belinkelt oldalakra vagyok kíváncsi, hanem arra, ti miket adtok a babáitoknak.

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Például: megfőzök 3 kis krumplit mirelit karfiollal és utána villával széttöröm. A krumpli kicsit pépes, a karfiol darabosabb. Vagy felkarikázott krumplira teszem a spenótleveleket és egy fél gerezd fokhagymát, megpárolom és botmixerrel pépesítem. Esetleg külön hozzá csirkehusi, hadd rágja.
2013. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Brokkolit + krumplit összefőztem és egy kicsit összeturmixoltam, de nem pépesre. Zöldborsó+krumpli 9 hónaposan még passzíroztam kislányomnak a borsót.

Tökfőzeléket ha jó puhára főzöd, próbálhatod adni a babádnak turmixolás nélkül.

Cukkini+krumpli, cékla+krumpli, sárgarépa+krumpli. Vagy egy pici húst vagy sajtot vagy tojássárgáját rakhatsz bele, amit már evett.

2013. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!