Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem sütőtökös...

Írnátok nekem sütőtökös recepteket 5hós babának?

Figyelt kérdés
Köszi.
2013. jan. 30. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Megsütöd és bármivel összekeverheted!
2013. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp etetni akarod az 5 hónapos babádat, akkor add neki sütve vagy főzve.

Ehhez nem igazán kell recept. :o)

2013. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megpárolok egy kis kockára vágott sütőtököt, és kb harmadannyi krumplit. Együtt is párolhatod őket, kis vízben, fedő alatt. Amikor megpuhul, akkor turmixolod őket, úgy, hogy kb méz sűrűségű legyen, tehát egy kicsit folyjon éppen...de meg is lehet sütni, akkor mondjuk szerintem érdemes anyatejjel/tápszerrel higítani. Mert szerintem sütve egy kicsit sűrűbb. Később tehetsz bele egy kis csirkemellet is, de 5 hónapos babának én még nem adnék. MAjd 6 hónapos kortól.
2013. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért kell most szoktatnom a kanalazásra meg a szilárd kajára mert nem sok tejem van,és a tápszert meg utálja.Nagyon sok félét kipróbáltunk,de volt olyan amit evett volna,de fájt tőle a hasa.köszi az eddig küldötteket.
2013. jan. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!