Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki ekcémás babájánál nem a hiper szuper fürdetőket (babé, la roche, stb. ) használja?

Figyelt kérdés
Elég kényes a családi kasszánk mostanában, ezért kérdezem, hogy a drága kifejezetten atópiás bőrre való fürdetőket ki lehet-e váltani mondjuk gabi, nivea, baba, stb... fürdetőkkel. Eddig nem igazán vált be semmi pedig próbáltuk a la roche-t, emoliumot, gyógyszertárit biodhermát. Van olyan anyuka itt aki "sima" fürdetőt használ problémás bőrű babócára?

2013. febr. 27. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

A fiamnak nagyon érzékeny a bőre. Rengeteg fürdetőt kipróbáltunk, a nivea baby vált be.

A gyógyszertári fürdető is szuper, testápolónak azt használjuk. 260Ft recept nélkül.

2013. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy nem túl olcsó de nekünk a Sebamed fürdető és a testápoló oldotta meg a problémánkat, nagyon ritkán jön elő és már csak az arcán, ha pl. vajjal vagy vajkrémmel érintkezik a bőre. A tusfürdőből és a testápolóból is csak minimálisat kell használni 1 alkalommal ezért nagyon sokáig kitart. Most a második gyerkőcömnél egyből ezzel indítottunk és gyönyörű a bőre születésétől kezdve. Az egyetlen gond csak a beszerzésével van, mert csak a Brendonban és néhány nagyobb patikában forgalmazzák, de nekem megéri elmenni érte.
2013. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Három éves múlt a fiam, vagy a gyógyszertári fürdetőt használjuk, vagy Sanatopicot, ami ezerpárszáz forint.
2013. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyász kever ki rá krémet, plusz pl. hidratálásra nagyon jó gyógyszertári krémek léteznek. A legjobb a Heim Pál saját krémje.


Ennél olcsóbbat nem találsz.

2013. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Atópiás bőrrel született a kisfiam ,mi csak a bőrgyógyász által felírt fürdetőt,testápolót használtuk ,úgy nem drága.

Fénymásoltam a receptet és utána a háziorvos is feltudta írni.7-8 évesen mi kinőttük.

2013. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi végig próbáltunk egy csomó, drága krémet, fürdetőt. Aztán elmentünk egy jó bőrdokihoz, ő felírt egy krémet, kb 300 Ft volt, gyógyszertári kevert, és a sima gyógyszertári fürdetőt használja a fiam. Ezek tök jók Neki.
2013. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ekcémás a kisfiam, a sógornőm által neki készített natúr szappannal fürdik ami kb.2 hónapig elég, egyébként azt hiszem 500ft-ért árulja.
2013. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiamnál is és az én kezemen is a gyógyszertári fürdető hozta ki az ekcémát... így mi azt nem használhattuk. Johnsons és Nivea baby-t használtunk, attól soha nem volt semmi gond. Egy évben egyszer tél végén szokott még lenni a kis combján egy 20ft-os érme nagyságú folt, amit Exxema Repair-ral kenek, és elmúlik hamar. Most már a sima habfürdőt és tusfürdőt használja gond nélkül (3 éves)pl Baba, Palmolive, néha még AXE-ot is :)
2013. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a gyógyszertári fürdető vált be. A kisfiamnak az oldalán voltak ekcémás foltok egy Halicar nevezetű homeopátiás krémet kaptunk rá. Délelőtt és este kentem be neki egyszer szépen el is múlt. 6 hós Kisfiú Anyuja
2013. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!