Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegen helyen kakál (fo. Ik)...

Idegen helyen kakál (fo. Ik) be a babád, ahol nem tudod lezuhanyozni mihez kezdesz?

Figyelt kérdés
Értem itt, hogy komplett összetojja magát, nálunk olyankor a punci is tiszta kaka, még a szeméremajkak közé is kerül, vagy a hüvelynyíláshoz is. Ilyenkor rögtön viszem zuhanyozni, vagy beleültetem vizbe, hogy kiússzon ami nem odavaló. De mi van, ha pl. kint vagyunk focin, vagy bárhol, ahol erre nincs lehetőség? Kitörölni a hüvelynyílás közeléből nem nagyon merem, hátha beljebb megy. :S
2013. febr. 27. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mosdó, kézmosónál is meg lehet mosni. Bevizezel wc papírt, és óvatosan áttörölöd, szárazra törölöd wc papírral, zsebkendővel. Aztán amint lehet, futás haza tusolni.
2013. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok-sok popsitörlő, váltóruha. Mást nagyon nem tudunk tenni. Ha látod a kakit a puncinál töröld ki. Ne nyisd szét nagyon, akkor nem nyílik ki a nyílás, így ki tudod törölni anélkül, hogy belemenne.
2013. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Igen, ezzel a szétnyitás dologgal mindig bajban vagyok. Még nem vagyok tisztában ezzel, hogy mennyire is kellene. Szóval akkor egy picit húzzam csak szét a nagyajkakat, épp, hogy a popsitörlővel betekert ujjam odaférjen és húzzam végig fentről lefelé? Hogy ne nyíljon szét a hüvelynyílás igaz?

Szegénykém valószínű megint fogzik, mert gyakoribb a híg kaka. Esetleg valamilyen tipp, hogy megfogjuk a fo.it. :)

2013. febr. 27. 11:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Megfogjuk a híg kakát alatt ételt vagy hasonlót értek. Kicsit félreérthető volt. :)
2013. febr. 27. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen így ahogy írtad. De mennyi idős a baba?:)
2013. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most jön a csattanó, 10 hós. De hála az égnek eddig elkerültük a házon kívüli nagy kakákat. :D Ez a tisztábatevés nálam még mindig nagy dilemma, lassan bilis lesz mire rájövök a titkára. :D
2013. febr. 27. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogzásos hasmenést nem tudod megfogni.
2013. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nekem kisfiam van, de még nem "találkoztam" olyan esettel, hogy zuhany nélkül ne lehetett volna megoldani a dolgot, pedig már 1 éves, és sokszor produkált extra híg kakikat :)

Rengeteg popsitörlő (lehetőleg a nedvesebb fajta), és váltóruha a megoldás. Ja és a jó minőségű pelenka, gondosan rátéve és megigazítva, ami mindenhol gumírozott, így nem nagyon engedi sehol kifolyni a cuccot

2013. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!