Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit teszel (tea, méz, negró,...

Mit teszel (tea, méz, negró, stb) ha érzed, hogy kezdesz beteg lenni?

Figyelt kérdés
Szoptatom a pici babám, reggel óta érzem, hogy kapar, "telítődik" a torkom....szóval érzem, hogy ebből holnapra valami komoly is kialakulhat....
2012. márc. 9. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Köptető, C vitamin, sok folyadék.
2012. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tea, méz

tantuum verde szopogatós pasztilla

homeogene 9 homeopátiás torokfertőtlenítő

2012. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sós vízzel gargarizálj!!nekem ez mindig bejön.De jó sós legyen a víz:)

(1 dl-be kb 1-2 kiskanál sót szoktam tenni)

E mellett C vitamin,az legalább a babának is átmegy, védi őt is:)

és amit a többiek mondtak.

2012. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

C vitamin, mézes-citromos hársfa illetve kamilla tea, homogene 9, inhalálás. Sajnos feküdni nem tudok, mert egyedül vagyok a 7 hónaposommal, és nagyon keveseket alszik napközben.

Így ha érzem, hogy beteg leszek, akkor én már tehetek akármit úgy is napok kérdése és mindketten benne leszünk nyakig.

2012. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sós víííííz????? Úúúúú, nem is hallottam még ezt :) Azért, valószínű, kipróbálom, mert egyre rosszabb....

Ez lehet, hülyeség, de van itthon Stodal, azt érdemes? Mert most nem tudok patikába menni....

2012. márc. 9. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:

A SÓS VÍZ HIDD EL SZUPER JÓ!!!!


Nekem még anyukám tanította és mindig bejön!!

Én is szoptatom még a picit,így semmit nem szeretek szedni(amúgy se) és 2napja nekem is kezdett fájni a torkom.Olyan kaparó érzés.


A sós vizes gargalizálás annyira bejött,hogy 1 azaz 1alakalom elég volt neki.Bár lehet jobb lett volna még 1x mert ma azért érzem mintha még picit fájna.


Tanács: Én langyos vízben szoktam feloldani(így kellemesebb) az 1-2kiskanál sót,van hogy csak a számban tartom hátrahajtott fejjel,mert bevallom nem igazán kellemes vele öblögetni. Szóval néha béna vagyok és lenyelek a vízből. De muszáj 3-4x megpróbálni ezt a gargalizálást.


Másik: érdemes este lefekvés után csinálni,hogy minél tovább rajta legyen a sós víz.Nagyon jó fertőtlenítő,kipucolja bármi is kezdődött volna ott a toroknál. :)


Hidd el megéri!! Ja és minimális a költsége... :)

+C vitamin azért nem árt.

2012. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A STODAL az a hurutos,száraz köhögésre jó...
2012. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!