Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bújik 2 hónapos babám...

Miért bújik 2 hónapos babám szorosan a kiságy oldalához?

Figyelt kérdés
Mindig odamocorogja magát, teljesen belenyomja a fejét a rácsvédőbe, hallom, hogy hangosan szuszog. Ha arrébb teszem, akkor is odamocorog valahogy. A babakocsiban is ezt csinálja, de nem értem, hogy miért.
2009. szept. 10. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Neki úgy kényelmes.Hagyd úgy feküdni,ahogyan akar.
2009. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott érzi biztonságban magát.
2009. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bújik a falvédőhöz, vackol. Hatalmas nekik a kiságy, mint mikor te a franciaágy közepén próbálsz aludni egyedül, de hirtelen olyan kicsinek érzed magad a nagy ágyban. ... Jobb híjján, ha anyához nem bújhatok, marad a falvédő:( ezt később egy nyugtató plüss vagy rongyi váltja fel.
2009. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves, és még mindig odamászik. A fejvédőt már lerángatta alulra a matrachoz, így többnyire a rácshoz nyomja a fejét. Ijesztő kicsit, de neki így kényelmes.
2009. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 éves múlt a fiam és még mindíg ő is ezt csinálja.
2009. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lassan 4 éves lányom az ágya legtetején alszik, a fejét oldalra kell fordítania, mert így még feljebb tud mászni :-))

Minden gyerek így alszik szerintem.

2009. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korában nekem az orvos azt javasolta, h egy összecsavart törülközőt vagy szopipárnát tegyek be kifli alakban az ágyába a fejéhez, mert az anyaméhben is körült volt bugyolálva, oda tudott bújni a lepényhez, bármihez. Így "rekonstruálni" lehet neki a benti világot, és nyugodtabban alszik. Tényleg így volt, benn is volt 2-3 hónapot (amíg nem kezdett el forogni) a párna.
2009. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 30 vagyok, de ugyanezt csinalom :)

a bébim is (fel eves)

biztonsag

2009. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. szept. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!