Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő csak sík felület...

Légzésfigyelő csak sík felületre? A kiságy rácsára nem lehet?

Figyelt kérdés
Azt írják a használati utasítások, h vízszintes, sima felületre kell tenni, a rácsos aljú kiságyba kellene furnér lap. Szerintetek? Én kihagynám, h könnyebben szellőzhessen a matrac.
2011. okt. 14. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan rakd a matrac alá a kiságy rácsaira.

Nekünk is igy van. És ha kipróbálod, akkor működik így is

2011. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már a második gyerekemnél használjuk a kiságy rácsain, tökéletesen működik a légzésfigyelő így is.
2011. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

oké, csak a használati utasítás írta ezt (Angelcare):

"Az érzékelő táblát tökéletesen sík és kemény felületre kell fektetni. Ha a kiságy rugalmas, vagy egyenetlen aljú (pl. rugós), akkor tegyen egy 6 mm vastagságú kemény lapot a kiságyba az érzékelő tábla alá."

2011. okt. 14. 13:03
 4/11 A kérdező kommentje:

reméljük nem márkafüggő...

nincs kedvem furnér lapot venni...meg akkor nem szellőzik olyan jól.

2011. okt. 14. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem csak arra vonatkozik,mikor valakinek szövetágya van,azon nem működik. Angelcare biztosan tehető a rácsokra is,mi is így használjuk és működik.
2011. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a babakocsiba is betettem, amikor nyaralásnál abban aludt a baba, és működött ugyan ez a típus.
2011. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi. Akkor jó. Bár arra gondoltam, hogy "mechanikailag" működik, csak jól is működjön, nehogy ne riasszon, vagy épp sokat riasszon fölöslegesen:)
2011. okt. 14. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nekünk is angelcare van, jól működik.

2011. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk is angelcar van, én is ezt a mondatot úgy értelmeztem ahogy te.

a férjem úgy kiröhögött, hogy az nemigaz, lehet tenni a rácsra is, az a lényeg, hogy ne hepehupás felületre tedd, felfeküdjön rá :)

2011. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a pasik ebből látszik, hogy kicsit másképp értelmeznek:)...számomra már az is hepe-hupa, ha a rácsra kerül:)
2011. okt. 14. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!