Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Nektek mennyire fontos, hogy márkás ruha legyen a gyereken? Használt márkásat vennétek vagy új kínait?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem a márka a lényeg, hanem a minőség, és aztán hogy szép legyen.
2013. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos, bár vagy egy-két márka, amik tetszenek, de nem igazán engedhetjük meg, hogy a három gyerek összes ruhája márkás legyen.

Kínaiban nem vásárolok, de van rengeteg kínai ruhánk régről, örökölt, van sok turkálós.

Amit újat veszek a legkisebbnek, az a Scamp.

2013. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem fontos nekem a márka. Használtan szoktam venni/kapni a ruhákat, és így rengeteg márkás ruhához jutunk, de még egyszer mondom, hogy nem az a lényeg. Kínaiban nem vásárolok, mert szinte mér olyan áron lehet ruhát kapni, mint egy butikban.
2013. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem fontos a márka. Viszont az új ruha igen.

Tehát egyértelmű, hogy inkább a kínait venném. Mellesleg a kínaiban is olyan árak vannak, hogy annyiért már a Tesco-ban is lehet új ruhákat venni.

2013. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Minőség a fontos. gyakran turizok, vannak nagyon szép márkás ruhák is.

Ha a kettő közül kell választani, használt márkásat. nem bízom a kínai cuccokban. Silány a minőségük és sokszor egészségre káros festék anyagot tartalmaznak.

2013. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
A márka csak azért fontos,mert általában a márkás ruhák tényleg jó minőségűek,és akár 2-3 gyerek is hordhatja egymás után nem is látszik majd rajta.Van néhány márka ami szuper és jó árban van pl H&M,Scamp,Disney,Takko,Kik na ezeket én újonnan veszem mindig,pláne jelenleg már 92-98as méretben használt ruha nagyon kevés megkímélt van.Megkímélt,jó állapotú használtruhát a következő márkákból veszek: NExt,George,Marks and Spencer,Vögele márkája,Adams,Early Days stb.Számomra alényeg,hogy szép,jó állapotú,nem bolyhos,nem nyúlott,nem foltos,nem kopott,tiszta,kényelmes ruha legyen a fiamon.
2013. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
inkább márkás turkálós mint kinai rossz minőségű
2013. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Olcso , de minoseges, es uj. Nekem ezek a fontosak. H&M, F&F a kedvencem. Ezek nem hiszem hogy markasnak szamitanak¡
2013. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 wartburg353s ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos a márka, és az se nagyon érdekel, hogy a ruha, amit a gyerekre adok, új-e vagy használt, csak jó minőségű legyen, bőrbarát anyagú, nehezen elnyűhető, kényelmes. Sok ruhát örököltünk, újakat nem nagyon veszek, inkább megveszem hozzá az anyagot, és megvarrom neki, még csak 2,5 éves, így nem zavarja, hogy nem ő a legdivatosabb a korosztályában. Lehet, hogy kamaszkorában más lesz a helyzet, majd meglátjuk.
2013. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak a minősége (és persze hogy ez arányban legyen az árral) számít.

A kínaiból is találtam már olyat, ami nagyon jó minőségű, márkásból is már ránézésre megmondom melyik fog kibolyhosodni.


Egyszer útközben sürgősen kellett venni a kislánynak egy bugyit, csak egyetlenegy gyerekruha bolt volt a környéken, sehol semmi más, valami luxusbutik. A legolcsóbb bugyi 1500 Ft volt, de lehetett volna 2500-ért is venni. Nem volt más lehetőség, megvettem az 1500-asat. A gyerek se szerette azt hordani, inkább csak akkor amikor épp az volt elérhető, de tényleg valami vacak volt az anyaga is. Pár alkalom után tönkre is ment, míg a kínai kici óccó még mindig tart és kényelmes.


Viszont a kínai pólók iszonyat hamar tönkremennek, elcsavarodnak, volt olyan amit porrongynak se tudtam utána használni, úgyhogy ott meg azt nem veszek, meg rugdalózót nem vennék ott. Azok egy gyerek után mehettek a kukába. A sógornőm gyerekétől örököltünk három márkás rugit, hordta az ő első gyereke, hordta a második, nekem odaadta, hordta nekem az első, kölcsönadtam a barátnőm gyerekének, aztán visszakaptam én a másodiknak és utána akinek továbbadtam még mindig hordatta a gyereke.


Szóval csak meg kell nézni, mert a márkás se biztos hogy jobb, a kínai sem biztos hogy minden vacak.

2013. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!