Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autósülésről?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem az a lényeg, hogy sokáig menetiránynak háttal tudjam használni.



2013. márc. 1. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a link, nem található.
2013. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. márc. 1. 11:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Észrevettem, csak a kérdésben nem írta ki rendesen.
2013. márc. 1. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
mekkora gyereknek lesz?Ennek van törés teszteje?
2013. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*tesztje
2013. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajna az ülésről nem tudok nyilatkozni, csak egy jó tanácsot szeretnék adni: mindenképpen próbáljátok bele a kocsiba mielőtt megveszed, mert én is úgy jártam, hogy megkérdeztem, hogy beköthető-e háttal, mondták, hogy hát persze. Csak azt nem, hogy nem minden kocsiba :(.

Én azt gondoltam, hogy a biztonsági övek hosszúsága szabvány méret, de a miénk rövid volt, így sajna csak a menetiránnyal azonosan tudtam bekötni.

2013. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, van-e töréstesztje, ennyit tudok, amennyi a linken van. Akkor ez az univerzális 3 pontos biztonsági öv sincs minden autóban? Nem tudom kipróbálni, ez netes rendelés. :(
2013. márc. 2. 05:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy próbáljátok bele. Egy sima Maxi Cosi hordit nem bírtam bekötni egy kombi Renault hátsó ülésére, pedig a hordik kisebbek, mint a rendes autósülések.
2013. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam. Neten rendeltem, és nem lett jó :(. Illetve csak menetirány szerint. Meg amúgy is egy nagy gagyi volt, úgyhogy nemrég vettünk egy jobb használtat, ezt meg csak másodiknak használjuk apukám kocsijába, ha esetleg azzal megyünk valahova. Szóval megjártuk vele.
2013. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!