Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha alvás közben halljátok...

Ha alvás közben halljátok hogy kakil a babátok, átpelenkázzátok, vagy hagyjátok aludni? Éjjel hogyan büfiztetitek szopizás után, milyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem tesz jót a babának, ha kakiban fekszik, kikészítheti a kis bőrét, szerinte rakd mindig tisztába ha alszik ha nem.
2013. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Én nem hallottam volna ha bekakil, így volt, hogy reggelig kakis volt, bár kitudja mikor történt meg a dolog ugyebár.

Szoptatás után függőlegesbe emeltem rögtön jött a büfi, így hamar visszatettem aludni. Nem vártam perceket.

2013. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Én nem keltem fel az álmából, ha kakis. Nem szeretnék rosszalvó babát nevelni, én se örülnék, ha mély álmomat szakítanák meg. Egy pár órát ki fog bírni a bőre, nagyon jó popsikrémek vannak már, a hatásuk sokáig tart. Bár az is igaz, hogy nagyon-nagyon ritkán fordul elő, hogy álmában kakil. Büfizés: a vállamra teszem szopi után, és amíg a kiságyához sétálok, el is intézi. :)
2013. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha hallom hogy kakil éjszaka, halvànyabb lámpa fényben kicserélem a pelusát általában fel se édred rá. Büfinèl a vállamra teszem kicsit, hát ha,de nálunk nappal se nagyon van:-(!
2013. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kicserélem neki, ha felébred hát visszaaltatom. Mindig magamból indulok ki, ha bizonytalan vagyok valamiben a gyerekemmel kapcsolatban. Pl. én szeretnék kakiban feküdni esetleg órákig kockáztatva, hogy fertőzést kapok a pisis kakitól? Az én lányomnak pl. mindig megy a punijába is kaki. Tudjátok milyen fertőzéseket lehet attól kapni?
2013. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
en nemcserelnem ki ejjel ha alszik,nemszabad oket keltegetni :) majd ha felebred ki lessz cserelve,annyira zavarja ot akkor ugyis felebred. amugy ejjel halvany lampafenynel pelenkaztam. es nembofiztettem sokaig,mert ejszaka mindig felalomba szopizott,nem mohon es igy nemis nyelt levegot :)
2013. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak

Nem szabad őket keltegetni? És hagyni órákig a szarban feküdni azt szabad? Ki dönti el, hogy mit szabad és mit nem? A szülők! Ez nem szabad-nem szabad dolog. Nem egészséges kakiban hagyni egy gyereket. És nem kell ahhoz konkrétan felébreszteni, hogy kicseréljük a pelenkát.

2013. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7es a 6os vagyok. ok en csak irtam h en hogy csinaltam .persze mindenki ugy csinalja ahogy neki tetszik .nemis ugy ertettem h szabad nemszabad...en csak nemszoktam kelltegetni ennyi...semmi hatso szandek nemvolt a valaszomba :)
2013. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha majd netán átalussza az éjszakát a baba befogsz járni ellenőrizni, hogy be van-e kakilva?
2013. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amint megérzem, h kakis, ha alszik, ha nem cserélem a pelust. Nem járkálok be óránként ellenőrizni, de a kérdés úgy szólt, hogy "ha halljátok", tehát, ha észreveszem, azaz tudom, hogy kakis, nem fogom hagyni pácolódni reggelig.
2013. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!