Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Miért sírhat egész éjjel az 5...

Miért sírhat egész éjjel az 5 hónapos babám? Fogzástól?

Figyelt kérdés
Keservesen felsír és nem nyugszik meg semmire. Sem a cicitől,sem a ringatástól,dúdolástól,mindennel próbálkoztam. Már a harmadik éjszaka van így egy huzamban és már nagyon fáradt vagyok és nekem is fáj,hogy látom, hogy szenved és nem tudom mi a baj. A fogzási folyamat már több,mint egy hónapja tart,nem látok még semmit az ínyén,de lehet hogy most fog kibújni? kérem aki tud segítsen.

2013. febr. 25. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól is lehet, nekünk 3 hós korától jön vagy jöhet a foga, márciusban elején lesz 7hós, még semmi. Ajánlom a dentinoxot, kend be vele, vagy adj neki Chamommila Vurgalist, vagy ajánlják még a Viburcol kúpot is fogzásra. Nappal homeos szerrel- Dologel kenjük neki, éjjel Dentinix, abban lidokain van.
2013. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előző jól írta,mondjuk,ha nagyon szenved,én ritkán,de szoktam adni neki Panadolt és akkor nem szenved annyira.
2013. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Dorogél az homeopátiás? Akkor azt lehet többször használni? Dentinox van itthon,de az nem hat neki sokáig és nem merem többször alkalmazni.
2013. febr. 25. 11:17
 4/11 anonim ***** válasza:

nagyon valószinű a fogzás.

mielőtt áttöri az ínyét, akkor a legrosszabb. (mi már 4en túl vagyunk)

de nálunk 5 hónapos korában az is baj volt, hogy már kevés volt neki a vacsora és éhes maradt, azért kelt fel éjszaka, pedig már régóta átaludta az éjszakákat. kellett néhány nap, mire rájöttünk, hogy nem a fogacska az egyedüli baj...

azóta kap vacsira tejpépet és tápot is (tejem már sajnos nincs) és mielőtt elalszik, ismét megitatom tápival mert rengeteg nyála elfolyik és szomjas szegénykém.

2013. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! Akkor szerinted nem sokára áttörik az a fog? Lent van neki beduzzadva,de nem csak egynél,lehet,hogy több is jön egyszerre?
2013. febr. 25. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Dologel igen, homeos, rá van írva, hogy akárhányszor kenhető vele az íny, sőt felnőtteknek is jó, pl foghúzás után. Azért szeretem, mert kapható bármelyik gyógyszertárban, kb. 1700Ft. Szokták mondani itt gyakorin a frezydem nevű szintén kenegetős szert, de azt cak rendeleni lehet, a mindennonek. hu oldalról. Mi 3 hós kora óta használjuk a Dologel-t, bevált.
2013. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm a tanácsot,el is mentem a gyógyszertárba és vettem Dorogélt. Remélem használni fog.
2013. febr. 25. 14:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fogzástól. Nekünk frezyderm fogínyápoló van otthon, azt nappalra és éjszakára is lehet használni, nagyon szeretjük. Kislányom egyébként nagyon rosszul viselte a fogzást, neki néha nurofent is kellett adni. :(
2013. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben vagyok, nekem vasárnap lesz 6 hós a babám. Kivagyok idegileg, felsikít és ordítozik többször az éjszaka folyamán, és ami miatt aggódok, hogy szinte egész nap hőemelkedés ami átcsap néha lázba. Már 5 napja. Kivagyok...Én a Dentinoxot próbálom , úgy veszem észre nem segít, és tegnap óta kapja a camomilla vulgarist. Remélem kibújik az a fog, vagy fogak ami ennyire kínozza..
2013. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma voltunk dokinál. A fogzás mellett sípol szegénykém,még a hétvégén elkapott egy orrfolyásos nyavaját,ami rá ment a hörgőire és azért is ébredt éjszaka keservesen sírva. :-(

Inhaláloznom kell,rd

2013. febr. 26. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!