Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok a babátoknak 1...

Mit adtatok a babátoknak 1 éves korától tej helyett?

Figyelt kérdés

Nemsokára 1 éves lesz a lányom, de tehéntejet nem fogok neki adni még. Anyatejet kap, nem tápszeres. Vannak ezek a porok, ami olyasmi mint a tej, ezeket vízzel kell elkészíteni?

(Ha esetleg valami angliából van, írhat konkrét márkát is hogy melyik a jó:)


2013. márc. 1. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Junior gyerekitalt kapott, de csak azért mert 7 hónaposan elválasztotta magát, amúgy nem adtam volna neki. Majd pedig 14-15 hónapos korától házi tejet kap.
2013. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Babatejet, zabtejet, rizstejet kap a fiam. Sajna csak itthoni márkákat tudnék írni :(
2013. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Otthoni márkákat is írhatsz nyugodtan, hátha van itt is :))
2013. márc. 1. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
ha en tudtam volna meg szoptatni akkor csak anyatejet adtam volna neki, fozni meg rendes tejbol, mivel a tapot ugyse lehet melegiteni 40fok fole. Mivel egy evesen levalasztotta magat igy maradt a tap.
2013. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is junior italt adok 13 hónapos lányomnak. Most kezdtük el a tápszer helyett. Ő ivott már Milupát és Nestlet is, nem tudok, nálatok van-e. Vízzel kell elkeverni, a dobozon rajta van pontosan, hogy milyen arányban. Szokott lenni a dobozokban egy adagolókanál, ált. 30 ml vízhez kell egy kanálnyi.

Szerintem mindkettő nagyon jó, én is megkóstoltam.

2013. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Humanat adok neki :)

Zabtejből, rizstejből a DM-es Allnaturát.


2.

2013. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milupa Aptamil Growing Up Milk

Cow&gate growing up milk

van amitvizzel kell készíteni és van olyan ami kész van.de nem olyan finomak mint a tej

van még több fajta is :-) a milupák egész fincsik

2013. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kecsketejet adok felesbe.Mellette még szopizik.
2013. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben még anyatejet adnék!

Az sokkal jobb, mint a "por"

2013. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze, szoptatom amíg tudom, csak reggeli vagy vacsi mellé majd hátha inna valami fincsi tejet, esetleg kakaót :)
2013. márc. 4. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!