Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány honapos kortol adtátok a...

Hány honapos kortol adtátok a babátoknak 3 luku cumis üvegből a tápszert?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem fogom abból adni neki. Most 11 hós. Az az üveg nem tápszerre való, szerintem...
2013. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tehát hogy 3 cseppes legyen? 5 hós korától kapta, de még ígyis nagyon megizzad szegény mire kiszívja :(
2013. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne, mert már lassan 11 hónapos a lányom, és még mindig nem tud inni vele, csak kettessel, mert olyan nagy lendülettel szív, hogy fuldoklik a 3-astól.

Úgyhogy szerintem nálunk raktáron is marad már :(

2013. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan.
2013. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as az én lányom 10 hós de még mindig 0 cumival eszik sűrű tápszert mert olyan szinten fuldoklik! :) De szerintem ő már csak sima pohárból fog inni!
2013. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 hónaposan, mert a kettest már úgy szívta, hogy nem engedett bele levegőt. Gondoltam a 3-as lyukú erre megoldás. Hát nem. Ebbe sem enged levegőt, így meg egy idő után nem tudja szívni. Nem tudom már mivel próbálkozzak, mert az csőrösből nem fogadja el a tápszert.
2013. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os erre való a mama-os cumisüveg amiben alul van gumi betét ami beengedi a levegőt! Mi első perctől ezt használjuk!
2013. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os!!

A fiamnak 280 milis mamos üvegje van. Ez tényleg szuper. De most 2 hete vettem neki 360 milis másik mamos üveget, de azon nem volt szelep alul. Ő ugyanígy eszik a 3-as lyukúból, hogy nem enged bele levegőt, de mivel őt én etetem, ezért mindig elhúzom tőle, levegőt kap és tud tovább enni. De az alul szelepes üveg nagyon szuper. Azért nem abból issza a tápszert, mert abból teát iszik egyedül, a tápszerrel meg én etetem. Tényleg próbáljátok ki a mamos üveget, én is csak ajánlani tudom. Kár, hogy én a hasfájós időszakában nem bukkantam rá erre az üvegre. Megéri az árát.

2013. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, de új üvegre már nem akarok beruházni. Majd lassan úgyis le akarom szoktatni az esti tápszerről.
2013. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 hósan .először próbáltam 6 hósan de még nem bírta.folyt orrán száján :) (amúgy birom hogy vannak olyan anyukák akik nagyon végletesen fogják fel a gyereknevelést) :D
2013. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!