Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 órás vonatút 4 hónapossal...

6 órás vonatút 4 hónapossal egyedül?

Figyelt kérdés

Valaki utazott már hasonló korú kisbabával ilyen hosszú útra?


A vonat kb.5 óra, utána 1 órás buszozás vár ránk.

Mindenképp el kell utaznom, a kérdés csak az, hogyan fogja viselni a kislányom?

Nincs babakocsink, így az idő egy részében mei tai-ban lesz rám kötve, de ha felébred ki kell vennem belőle, különben sír.


Szerintetek katasztrófa lesz és szenvedés, vagy megoldható?

Ha igen, örülnék bármilyen segítő ötletnek!


(Csak anyatejes, de arra a napra majd veszek tápszert.)


2013. márc. 1. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fuh, necces.. Babakocsit nem tudsz valahonnan szerezni? Kölcsönkérni vagy ilyesmi?
2013. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a tápszer rossz megoldás, főleg ha csak anyatejes. Ha tudsz, akkor inkább fejj le neki. Ráadásul nagyon rosszul adná ki magát, ha nem fogadja el a tápszert és végigsírja éhesen az utat.

Ha alapból nyugodt természetű a baba, akkor talán menni fog. Az etetés és pelenkázás lesz macerás. De ha szerencséd van, a vonatút nagy részét átalussza. Nehéz kérdés, én félnék, hogy sokat sírna, nem bírná.

2013. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Na de a babakocsi mivel jobb??

Azt még pluszban kerülgessék az emberek, ráadásul a buszra fel sem tudok vele szállni.

Van, de nagy fajta.

Esernyő kocsit meg még nem használhatok vele.


Amúgy ha hisztis lesz, a babakocsiban is az lesz, a mei tai jobb, legalább szabad a két kezem.


Még sosem utaztam vele, ezért félek, mi lesz.

Azt sem akarom, hogy végigüvöltse az utat, mert ilyen sokáig biztos nem fog aludni.

2013. márc. 1. 17:02
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Igaz fiam 7 hónapos volt és kevesebb volt az út de borzalmas. Budapestről utaztunk kőszegre. Szerencsére nekünk volt babakocsink. Én a vonaton szoptattam. Nekem fontos volt mellből egyen. Sok játék. Mászkáltam vele a vonaton. Én anyummal utaztam de úgy se könnyű ha van valaki veled. Már alig vártam hogy a szállásra érjünk. Az a legfontosabb hogy ne foglalkozz az utasokkal ha sír a kicsi nem tudsz mit csinálni. Ha ideges leszel akkor a babának csak rosszabb lesz.
2013. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az a jó a babakocsiba hogy abban kényelmesen tud aludni. Van a vonatokon külön babakocsi rész.
2013. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez az amit nem tudok elképzelni: hogy szoptassam a vonaton, ha körülöttem emberek vannak??


(amúgy miért kell lepontozni a kedves válaszadót?)

2013. márc. 1. 17:24
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy életében 1-szer volt babakocsiban, állandóan hordozom, így ez a megszokott neki.
2013. márc. 1. 17:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Ne szoptass a vonaton, persze, egy csomó ember lesz körülötted, érthető hogy nem akarsz!

De ha lefejed a tejet előtte az mégiscsak jobb mint a tápszer:)

2013. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát sok lehetőség nincs csak a vécé. Ha mondjunk nem annyira csilli villi akkor gusztustalannak tartod. Nem tudom milyen vonattal mész. Ahol helyjegyet kell venni ott nem megoldható. De ha nem akkor keresel egy eldugott 2es széket körbe barikádozod magad és kész. Szégyenlős vagyok de nekem mindig fontos volt hogy a fiamnak jó legyen. Mindig textil pelenkát raktam rá.
2013. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj, hidd el ilyen piciként még sokkal alkalmazkodóbbak, az utazsát meg külön élvezik. Én 3 hónapossal utaztam 12 órát kocsival, ott se volt semmi fennakadás, 4 hónapossal meg 3 órás repülőút, becsekkolással, reptérig való autókázással együtt. Én paráztam csak mindig túl
2013. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!