Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El kellene utaznom 3 napra,...

El kellene utaznom 3 napra, egyedül, vonattal,4-5 órás út,4-5 átszállás. Ti elmennétek a helyemben ebben a havazásban?

Figyelt kérdés
36. hétben vagyok, nincs sok bajom csak hamar kifulladok, meg fáj a derekam. Konzultációra kell mennem, meg beíratkozni suliba, fontos lenne, de félek az úttól.
2010. jan. 31. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem...hatalmazz meg valakit,hogy iratkozzon be helyetted,én is így csináltam. Hosszú neked már a 4-5 óra,lehet elakad a vonat,vagy mi van ha hasra esel az úton?
2010. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék el még kisebb terhesen sem..
2010. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én sem mennék pláne ebben az időben és h 4-5-ször kell átszállni.tényleg ha elakad a vonat vagy megcsúszol áááá nehogy el menj inkabb old meg vhogy máshogy....37 h kismama
2010. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyedül vonattal már én sem mennék az biztos! pedig végig nagyon aktív voltam és vagyok a terhességem során. 37.hétben járok én már nem is érzem jól magam túl messze a kórháztól és otthonról úgy hogy egyedül vagyok. vagy kérj meg valakit hogy vigyen el, vagy hatalmazz meg valakit.
2010. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ne menjel! oldjatok meg valahogy mashogy, pl. hatalmazz meg valakit a suli miatt, stb.. semmi sem lehet most olyan fontos mint a babad! foleg, ekkora hoban, egyedul!

boldog babavarast!

2010. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is filózok, 37 hét, autóval 3 óra, de 15,000 ft, busszal 4,5 óra, de csak 1,500 ft, igaz én férjemmel és másfél éves lányommal mennék egy szülés előtti utolsó dédimama látogatásra, mert utána 2 hónapig nem látnak.

Én eddig azt mondtam, hogy ha zárva vagyok, és jól vagyok, megyünk, de már inkább maradnék. Véglegesen nem döntöttem, jövő héten utaznánk..

Ha sulis dolog, inkább kérj meg egy osztálytársad, vagy a településen lakót, vagy vedd fel a kapcsolatot a TOval, hogy intézzék el amit lehet-mindent lehet emilen, faxon, telefonon, csak akarni kell!

Egyedül azért nem mennék, főleg nem 5 átszállással...

2010. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonálj be a suliba. Megértik, és biztos adnak más megoldási lehetőséget is. Esetleg levélben, postai úton megoldani a beiratkozást. A konzultációs anyagokat meg kérd el másoktól. Én csak áprilisban leszek 36 hetes, és pont akkor lesz konzultáció. Még úgy tervezem, hogy megyek, de nekem csak 50 perc az út.
2010. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs kísérőd, akkor semmiképp ne indulj útnak! Főleg, ha a 3 nap alatt sincs melletted senki! Havazás miatt fennakadás van a közlekedésben, további havazást és rettentő mínuszokat mondanak! Nem tudom hova mennél, de vidéken nagyon kockázatos ennyire a vége felé! Hívd fel a sulit, biztos találtok megoldást. Meghatalmazással valaki más intézhetné helyetted, fax, e-mail, szkennelt nyomtatvány, vagy postai út (ha feladod elsőbbségi ajánlva, akkor másnapra megérkezik a címzetthez). Ne kockáztass, első a biztonságotok!
2010. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sem mennék, sem egyedül, sem kísérővel!

Sőt, nekem kevesebb a magzatvízem, s az orvos a 30.héttől "eltiltott" az utazástól, csak a városban szabad 1-2 útra elmennem(pl. vizsgálat, gyszertár, vásárlás-cipekedés nélkül). 70 km-re azt mondta, szó sem róla. Persze, mindenki maga dönti el, én nem vállalnám be!

Boldog babavárást mindenkinek:)

2010. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nehogy elindulj. Nem ér annyit a baba, hogy valami baj történjen. Amilyen szerencséje van az embernek mindig ilyenkor történik valami. Elakad a vonat, vagy eltörik a sín a hideg miatt, mit csinálnál abban a hidegben órákat a vonaton? aztán meg elkezdenél idegeskedni, az sem jó a Picikének. Kérj meg valakit, vagy hívd fel a sulit, biztos segítenek valahogyan.

35 hetes kismami

2010. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!